XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://cio.pcworld.al/senatori-amerikan-warner-thote-se-shqetesimet-per-humbjen-e-vendeve-te-punes-nga-teknologjia-jane-te-verteta/20%Monthly2017-05-31 15:04
https://cio.pcworld.al/nokia-3310-rikthehet-ne-shtepi/20%Monthly2017-05-31 14:50
https://cio.pcworld.al/vivendi-merr-bekimin-e-komision-evropian-per-te-marre-nen-kontroll-telecom-italia/20%Monthly2017-05-30 13:32
https://cio.pcworld.al/bien-ndjeshem-blerjet-online-ne-shqiperi/20%Monthly2017-05-30 09:47
https://cio.pcworld.al/sheryl-sandberg-tregon-se-cfare-e-beri-ate-te-suksesshme/20%Monthly2017-05-29 12:06
https://cio.pcworld.al/mark-zuckerberg-thirrje-per-nje-page-universale-per-te-gjithe/20%Monthly2017-05-26 19:35
https://cio.pcworld.al/ama-kallezon-penalisht-shoqerine-unison-group-per-mashtrim-te-drejtat-e-transmetimit-te-filmave/20%Monthly2017-05-26 16:57
https://cio.pcworld.al/shtepia-botuese-ictsmedia-thirrje-per-autore-gazetare-dhe-praktikante-ne-fushen-e-teknologjise-se-informacionit/20%Monthly2017-05-25 18:28
https://cio.pcworld.al/lenovo-rikthehet-fitimit-pavaresisht-renies-globale-te-shitjeve-te-kompjuterave/20%Monthly2017-05-25 09:25
https://cio.pcworld.al/autoriteti-konkurrences-hetim-ndaj-tre-operatoreve-celulare-per-abuzim-pozitat-dominuese/20%Monthly2017-05-24 21:35
https://cio.pcworld.al/bitcoin-rekord-te-ri-vleresohet-2400-dollar/20%Monthly2017-05-24 15:18
https://cio.pcworld.al/microsoft-blen-firmen-e-sigurise-kibernetike-hexadite-per-100-milion-dollar/20%Monthly2017-05-24 13:05
https://cio.pcworld.al/inteligjenca-artificiale-mund-mjeshtrin-kinez-te-lojes-antike-go/20%Monthly2017-05-23 20:13
https://cio.pcworld.al/ministrat-e-se-aprovojne-propozimet-per-te-luftuar-gjuhen-e-urrejtjes-ne-rrjetet-sociale/20%Monthly2017-05-23 19:26
https://cio.pcworld.al/huawei-hyn-ne-industrine-e-kompjuterave/20%Monthly2017-05-23 19:11
https://cio.pcworld.al/sulmi-wannacry-ka-kompromentuar-disa-banka-ruse/20%Monthly2017-05-19 18:09
https://cio.pcworld.al/google-kthen-vemendjen-drejt-aplikacioneve-mobile-dhe-asistentit-dixhital/20%Monthly2017-05-18 19:10
https://cio.pcworld.al/mediat-shteterore-kineze-lum-akuzash-ndaj-shteteve-te-bashkuara-dhe-nsa-se/20%Monthly2017-05-17 17:55
https://cio.pcworld.al/bursa-e-nasdaq-fillon-perdorimin-e-inteligjences-artificiale/20%Monthly2017-05-17 10:01
https://cio.pcworld.al/kompania-e-cila-mori-500-milion-dollar-nga-facebook-tashme-padit-samsung/20%Monthly2017-05-16 17:08
https://cio.pcworld.al/facebook-gjobitet-150-mije-euro-nga-autoritetet-franceze/20%Monthly2017-05-16 15:46
https://cio.pcworld.al/vodafone-group-humbet-6-1-miliard-euro-ne-tre-mujorin-e-pare-te-2017-es/20%Monthly2017-05-16 12:18
https://cio.pcworld.al/apple-investon-200-milion-dollar-ne-prodhuesin-e-xhamave-te-telefoneve-corning/20%Monthly2017-05-15 12:02
https://cio.pcworld.al/fenomeni-dixhitalizimit-po-ndodh-nje-dinamike-te-larte-eshte-krijuar-nje-nevoje-urgjente-per-nje-bashkepunim-te-ngushte-te-komunitetit-te-medias-ate-te-teknologjise-ne-kete-rrugetim-transfo/20%Monthly2017-05-12 16:36
https://cio.pcworld.al/ekzekutivi-snapchat-ironi-facebook-edhe-yahoo-eshte-motor-kerkimi-po-nuk-eshte-google/20%Monthly2017-05-11 14:50
https://cio.pcworld.al/pajisuni-licenca-ne-fushen-e-transportit-permes-portalit-e-albania/20%Monthly2017-05-11 10:53
https://cio.pcworld.al/mediatik-sjell-ne-shqiperi-revolucionin-dixhital-ne-media/20%Monthly2017-05-11 08:31
https://cio.pcworld.al/komision-evropian-hetime-ndaj-sherbimeve-e-commerce/20%Monthly2017-05-10 15:46
https://cio.pcworld.al/11-maj-mbahet-ne-tirane-konferenca-sinergjia-mes-certifikimit-te-njohurive-akademise-dhe-punesimit/20%Monthly2017-05-10 12:18
https://cio.pcworld.al/ama-ndalon-transmetimet-analoge-per-tiranen-dhe-durresin/20%Monthly2017-05-10 10:17
https://cio.pcworld.al/apple-arrin-nje-vlere-tregu-800-miliard-dollar/20%Monthly2017-05-10 07:56
https://cio.pcworld.al/hapen-aplikimet-ne-edicionin-e-11-te-te-world-summit-awards/20%Monthly2017-05-05 12:57
https://cio.pcworld.al/cdo-10-sekonda-zbulohet-nje-maluer-ri-android/20%Monthly2017-05-04 18:54
https://cio.pcworld.al/qualcomm-kerkese-autoriteteve-amerikane-per-bllokimin-e-shitjeve-te-iphone-ne-shba/20%Monthly2017-05-04 18:46
https://cio.pcworld.al/apple-dhe-firma-britanike-e-teknologjise-grafike-imagination-perfundojne-ne-gjykate/20%Monthly2017-05-04 11:05
https://cio.pcworld.al/shkarkohet-shefi-ekzekutiv-etsy-pas-nje-raportit-financiar-te-dobet/20%Monthly2017-05-03 16:34
https://cio.pcworld.al/albanian-ict-awards-shpalli-fituesit-e-edicionit-te-peste-jubilar-te-gares-shperblyese-ne-teknologji/20%Monthly2017-05-02 10:24