XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://cio.pcworld.al/microsoft-raporton-renie-te-shitjeve-te-surface-te-ardhurat-poshte-pritshmerive/20%Monthly2017-04-28 10:20
https://cio.pcworld.al/samsung-shijon-nje-tre-mujor-te-pare-financiar-te-sukseshem-per-2017-en/20%Monthly2017-04-27 15:58
https://cio.pcworld.al/paypal-raporton-nje-tre-mujor-te-pare-pozitiv-per-2017-en/20%Monthly2017-04-27 10:34
https://cio.pcworld.al/instagram-arrin-700-milion-perdorues-aktive-ne-muaj/20%Monthly2017-04-26 18:24
https://cio.pcworld.al/twitter-raporton-rritje-te-bazes-se-perdoruesve-aktive-mujor-9-milion/20%Monthly2017-04-26 16:11
https://cio.pcworld.al/kandidati-per-president-te-frances-emmanuel-macron-shenjester-e-sulmeve-kibernetike/20%Monthly2017-04-25 17:00
https://cio.pcworld.al/jack-ma-pas-30-vitesh-ceo-te-jene-robotet/20%Monthly2017-04-24 14:51
https://cio.pcworld.al/apple-nje-plan-per-zhvillimin-e-nje-sistemi-vetedrejtimi-per-makinat-e-automatizuara/20%Monthly2017-04-23 20:04
https://cio.pcworld.al/raport-microsoft-ka-ndertuar-nje-rival-te-chromebook/20%Monthly2017-04-23 19:55
https://cio.pcworld.al/kostoja-e-prodhimit-te-galaxy-s8-es-eshte-35-e-larte-sesa-e-iphone-7/20%Monthly2017-04-21 21:35
https://cio.pcworld.al/bose-mohon-akuzat-per-pergjimin-e-konsumatoreve-padia-nje-dezinformim/20%Monthly2017-04-21 20:54
https://cio.pcworld.al/harry-huskey-njeriu-cili-ndertoi-kompjuterin-e-pare-ne-bote-vdes-ne-moshen-101-vjecare/20%Monthly2017-04-21 17:14
https://cio.pcworld.al/google-sjell-shume-mjete-per-menaxhimin-e-aplikacioneve-te-instaluara/20%Monthly2017-04-21 17:01
https://cio.pcworld.al/tesla-terheq-53000-makina-nga-tregu-probleme-ne-sistemin-e-frenimit/20%Monthly2017-04-21 15:19
https://cio.pcworld.al/apple-perdor-nxehtesine-e-gjeneruar-nga-qendra-e-te-dhenave-per-te-ngrohur-shtepite/20%Monthly2017-04-21 09:48
https://cio.pcworld.al/shitjet-ne-ebay-com-poshte-pritshmerive-te-analisteve/20%Monthly2017-04-20 17:33
https://cio.pcworld.al/londra-kryeqyteti-evropian-teknologjise-financiare/20%Monthly2017-04-20 17:23
https://cio.pcworld.al/makina-fluturuese-aeromobil-ne-shitje-per-1-3-milion-dollar/20%Monthly2017-04-21 09:42
https://cio.pcworld.al/windows-10-cloud-nje-sfide-per-microsoft-dhe-nje-makth-per-google/20%Monthly2017-04-20 15:34
https://cio.pcworld.al/qualcomm-thyen-pritshmerite-per-tre-mujorin-e-pare-fiskal-te-2017-es/20%Monthly2017-04-20 15:14
https://cio.pcworld.al/qeveria-japoneze-dhe-broadcomm-kerkojne-shpetimin-e-toshiba-nga-rivalet-kineze/20%Monthly2017-04-20 15:02
https://cio.pcworld.al/baidu-prezanton-ne-korrik-teknologjine-per-makinat-e-automatizuara/20%Monthly2017-04-19 11:38
https://cio.pcworld.al/facebook-shpalos-vizionin-per-realitetin-e-shtuar/20%Monthly2017-04-19 09:23
https://cio.pcworld.al/akep-bie-ndjeshem-numri-abonenteve-te-telefonise-celulare/20%Monthly2017-04-18 15:46
https://cio.pcworld.al/mbahet-takimi-final-jurise-se-albanian-ict-awards-28-prill-shpallen-fituesit-e-edicionit-te-peste/20%Monthly2017-04-18 15:13
https://cio.pcworld.al/netflix-arrin-100-milion-abonente-ne-mbare-boten/20%Monthly2017-04-18 08:53
https://cio.pcworld.al/gartner-parashikon-renie-drastike-te-cmimeve-te-ssd-ve-dhe-ram-ne-2019-en/20%Monthly2017-04-14 21:00
https://cio.pcworld.al/apple-tenton-blerjen-e-20-te-aksioneve-te-toshiba/20%Monthly2017-04-14 20:49
https://cio.pcworld.al/nsa-ka-monitoruar-prej-vitesh-transfertat-e-parave-permes-swift/20%Monthly2017-04-14 20:27
https://cio.pcworld.al/autoritetet-amerikane-leje-per-testimin-e-makinave-automatizuara-per-apple/20%Monthly2017-04-14 20:02
https://cio.pcworld.al/lyft-konfirmon-nje-investim-prej-600-milion-dollaresh/20%Monthly2017-04-13 13:03
https://cio.pcworld.al/nevojitet-botes-nje-konvente-per-rregullat-e-luftes-ne-hapesiren-kibernetike/20%Monthly2017-04-12 15:19
https://cio.pcworld.al/qualcomm-duhet-te-demshperbleje-blackberry-814-9-milion-dollar/20%Monthly2017-04-12 14:09
https://cio.pcworld.al/uebsajti-referendumit-brexit-mund-te-kete-qene-shenjester-e-nje-sulmi-kibernetik/20%Monthly2017-04-12 09:43
https://cio.pcworld.al/huawei-te-filloje-ofrimin-e-sherbimeve-cloud/20%Monthly2017-04-11 20:38
https://cio.pcworld.al/apple-te-zhvilloje-cipe-te-menaxhimit-te-energjise/20%Monthly2017-04-11 19:52
https://cio.pcworld.al/tesla-kalon-general-motors-dhe-ford-per-nga-vlera-e-tregut/20%Monthly2017-04-11 13:20
https://cio.pcworld.al/tim-berners-lee-e-ndertuam-uebin-si-nje-platforme-ku-njerezit-mund-te-benin-mire/20%Monthly2017-04-10 18:47
https://cio.pcworld.al/foxconn-kerkon-te-bleje-biznesin-e-cipave-te-toshiba-per-26-99-miliard-dollar/20%Monthly2017-04-10 18:23
https://cio.pcworld.al/sulmi-terrorist-ne-stockholm-merr-jeten-nje-punonjesi-te-spotify/20%Monthly2017-04-10 15:12
https://cio.pcworld.al/symantec-kemi-zbuluar-40-sulme-kibernetike-nga-cia/20%Monthly2017-04-10 15:10
https://cio.pcworld.al/nisin-aplikimet-per-regjistrimin-e-pronesise-intelektuale/20%Monthly2017-04-10 15:21
https://cio.pcworld.al/huawei-mund-samsung-ne-betejen-e-patentave-ne-kine/20%Monthly2017-04-06 17:18
https://cio.pcworld.al/parlamenti-europian-miraton-heqjen-e-tarifave-roaming-nga-15-qershori/20%Monthly2017-04-06 14:55
https://cio.pcworld.al/autoritetet-australiane-dergojne-apple-ne-gjykate-per-gabimin-53/20%Monthly2017-04-06 07:31
https://cio.pcworld.al/apple-kerkon-shume-kontroll-mbi-produktet-e-saj/20%Monthly2017-04-05 17:04
https://cio.pcworld.al/mercedes-dhe-bosch-bashkojne-forcat-per-te-zhvilluar-makina-plotesisht-te-automatizuara/20%Monthly2017-04-04 15:59
https://cio.pcworld.al/shkencetaret-shpikin-nje-ekran-cili-veteriparohet-nga-thyerjet-dhe-gervishtjet/20%Monthly2017-04-04 15:50
https://cio.pcworld.al/intel-security-rikthehet-ne-mcafee/20%Monthly2017-04-21 08:31
https://cio.pcworld.al/whatsapp-hedh-hapin-e-pare-drejt-pagesave-dixhitale-ne-aplikacion/20%Monthly2017-04-04 15:27
https://cio.pcworld.al/oath-emri-ri-yahoo-eshte-nje-prej-ribrandimeve-te-keqija-ne-histori/20%Monthly2017-04-04 15:14