XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://cio.pcworld.al/microsoft-i-jep-kontrollin-mbi-lojerat-dhe-harduerin-ish-shefit-te-nokia-s-stephen-elop/20%Monthly2014-02-28 09:18
https://cio.pcworld.al/google-mohon-qe-ka-ofruar-10-miliarde-per-whatsapp-in/20%Monthly2014-02-27 14:35
https://cio.pcworld.al/ceo-i-blackberry-t-per-bbm-ne-synojme-integrimin-pertej-pajisjeve-mobile/20%Monthly2014-02-26 12:09
https://cio.pcworld.al/5-gabime-qe-duhet-te-evitoni-ne-uebfaqen-tuaj-tregtare-mobile/20%Monthly2014-02-25 12:32
https://cio.pcworld.al/facebook-shton-opsione-te-reja-per-reklamat/20%Monthly2014-02-24 15:48
https://cio.pcworld.al/themeluesi-i-whatsapp-kerkon-falje-per-nderprerjen-me-te-gjate-dhe-me-te-madhe-nder-vite/20%Monthly2014-02-24 13:31
https://cio.pcworld.al/se-shpejti-per-windows-phone-vjen-perditesimi-i-shumepritur-per-kompanite/20%Monthly2014-02-24 11:41
https://cio.pcworld.al/kompensimi-me-i-mire-element-kyc-ne-mbajtjen-e-talenteve-te-it-se-ne-kompani/20%Monthly2014-02-23 10:06
https://cio.pcworld.al/ja-se-cfare-mendojne-cio-t-ne-pergjithesi-per-teknologjine/20%Monthly2014-02-22 10:06
https://cio.pcworld.al/si-te-krijoni-nje-cv-pa-pasur-nevoje-per-microsoft-office/20%Monthly2014-02-21 14:28
https://cio.pcworld.al/si-te-evitoni-5-hapa-te-gabuara-ne-karrieren-tuaj-te-it-se/20%Monthly2014-02-20 12:48
https://cio.pcworld.al/si-mund-te-mesosh-te-behesh-udheheqes-ne-biznesin-e-it-se/20%Monthly2014-02-19 12:59
https://cio.pcworld.al/si-e-nxitin-inovacionin-softueret-me-burim-te-hapur/20%Monthly2014-02-19 10:36
https://cio.pcworld.al/cfare-i-dallon-udheheqesit-nga-menaxheret/20%Monthly2014-02-18 15:13
https://cio.pcworld.al/7-arsye-per-te-mos-perdorur-softuere-me-burim-te-hapur/20%Monthly2014-02-18 13:35
https://cio.pcworld.al/shtohet-komplimi-i-javascript-it-ne-sfond-rritet-shpejtesia-e-google-chrome/20%Monthly2014-02-17 10:13
https://cio.pcworld.al/ceo-i-lenovo-s-beson-se-mund-ta-ktheje-motorola-n-ne-biznes-fitimprures-brenda-pak-muajve/20%Monthly2014-02-16 09:58
https://cio.pcworld.al/te-rejat-e-windows-phone-8-1-nga-nje-zhvillues/20%Monthly2014-02-15 10:13
https://cio.pcworld.al/jo-thjesht-mjet-argetimi-ipad-et-perbejne-91-te-gjithe-tableteve-qe-perdorin-bizneset/20%Monthly2014-02-14 15:11
https://cio.pcworld.al/5-gabimet-me-te-medha-te-menaxhereve-qe-rekrutojne-personelin-per-it/20%Monthly2014-02-14 13:06
https://cio.pcworld.al/shefi-ekzekutiv-i-motorola-mobility-dennis-woodside-shkon-ne-dropbox/20%Monthly2014-02-13 12:29
https://cio.pcworld.al/ja-se-si-te-kontrolloni-nese-aplikacioni-juaj-eshte-mjaftueshem-terheqes-per-tju-sjelle-para/20%Monthly2014-02-12 12:53
https://cio.pcworld.al/shefi-i-bbm-largohet-nga-blackberry/20%Monthly2014-02-11 15:07
https://cio.pcworld.al/ky-eshte-smartfoni-qe-veteshkaterrohet-ne-5-sekonda/20%Monthly2014-02-11 09:28
https://cio.pcworld.al/shqetesimi-kryesor-i-profesionisteve-te-it-se-per-vitin-2014-humbja-e-te-dhenave/20%Monthly2014-02-10 12:17
https://cio.pcworld.al/hapen-aplikimet-online-per-cmimet-e-albanian-ict-awards/20%Monthly2014-02-10 09:15
https://cio.pcworld.al/ceo-t-preferohen-te-punesohen-nga-brenda-kompanise-shembulli-i-fundit-microsoft/20%Monthly2014-02-09 12:41
https://cio.pcworld.al/a-do-te-riktheje-bill-gates-me-te-miren-per-microsoft-in-dhe-per-perdoruesit/20%Monthly2014-02-09 09:38
https://cio.pcworld.al/studim-wan-et-wide-area-network-kerkojne-me-teper-vemendje/20%Monthly2014-02-08 12:09
https://cio.pcworld.al/ceo-ja-i-ri-i-microsoft-it-satya-nadella-do-te-kete-tryezen-e-tij-personale/20%Monthly2014-02-08 08:37
https://cio.pcworld.al/apple-largon-nga-app-store-aplikacionin-e-fundit-qe-transferon-bitcoin/20%Monthly2014-02-07 15:58
https://cio.pcworld.al/ja-plani-prej-kater-pjesesh-i-dick-costolo-s-per-te-permiresuar-twitter-in/20%Monthly2014-02-07 12:14
https://cio.pcworld.al/pese-menyra-per-ta-pasur-me-te-lehte-kalimin-nga-iphone-ne-android/20%Monthly2014-02-07 08:51
https://cio.pcworld.al/ios-apo-android-cili-sistem-eshte-me-i-sigurt/20%Monthly2014-02-06 14:49
https://cio.pcworld.al/ja-se-sa-do-te-jete-paga-e-ceo-s-se-ri-te-microsoft-it-satya-nadella-per-vitin-e-tij-te-pare/20%Monthly2014-02-06 13:11
https://cio.pcworld.al/7-gjera-te-tjera-qe-mund-te-jete-duke-vezhguar-nsa-ja/20%Monthly2014-02-06 09:58
https://cio.pcworld.al/redaktoret-e-the-guardian-shkaterrojne-laptopet-me-te-dhenat-e-snowden/20%Monthly2014-02-05 13:00
https://cio.pcworld.al/cio-t-e-rinj-duan-te-pakten-dy-vjet-per-te-marre-plotesisht-persiper-punen/20%Monthly2014-02-04 10:33
https://cio.pcworld.al/7-rregulla-te-thjeshta-per-te-marre-ne-pune-zhvilluesit-me-te-mire/20%Monthly2014-02-03 13:30
https://cio.pcworld.al/10-profesione-qe-nuk-kane-ekzistuar-pese-vite-me-pare-infografik/20%Monthly2014-02-03 09:13
https://cio.pcworld.al/3-menyra-se-si-mund-te-pershtaten-cio-t-me-fuqine-punetore-te-mileniumit-te-ri/20%Monthly2014-02-02 09:01
https://cio.pcworld.al/5-pozicione-hibride-ne-it-per-te-cilat-ka-nevoje-biznesi-juaj-ne-vitin-2014/20%Monthly2014-02-01 14:29