XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://cio.pcworld.al/apple-dhe-google-po-shpenzojne-qindra-miliona-per-luften-e-ardhshme-ne-boten-mobile/20%Monthly2013-12-30 12:49
https://cio.pcworld.al/pajisjet-mobile-do-te-perbejne-rrezikun-kryesor-te-sigurise-se-bizneseve-ne-vitin-2014/20%Monthly2013-12-29 13:34
https://cio.pcworld.al/iet-pershpejtimi-i-broadband-it-me-i-rendesishem-se-ndertimi-i-aeroporteve-dhe-hekurudhave/20%Monthly2013-12-27 11:24
https://cio.pcworld.al/apple-mund-te-fitoje-4-miliarde-nga-marreveshje-per-ipad-ne-turqi/20%Monthly2013-12-26 13:20
https://cio.pcworld.al/parashikimi-per-sigurine-ne-vitin-2014-gjendja-do-te-perkeqesohet/20%Monthly2013-12-25 10:18
https://cio.pcworld.al/arritjet-dhe-deshtimet-e-microsoft-it-gjate-vitit-2013/20%Monthly2013-12-24 11:53
https://cio.pcworld.al/ja-pse-microsoft-i-trembet-google-it-me-teper-se-cdo-rivali-tjeter/20%Monthly2013-12-23 12:55
https://cio.pcworld.al/15-milione-studente-kane-mesuar-vetem-gjate-javes-se-kaluar-me-hour-of-code/20%Monthly2013-12-22 13:05
https://cio.pcworld.al/nasdaq-sistemet-kritike-te-tregtise-operojne-ende-me-windows-server-2003/20%Monthly2013-12-21 13:05
https://cio.pcworld.al/anketim-rreth-13-e-profesionisteve-it-vazhdojne-te-perdorin-windows-xp/20%Monthly2013-12-20 15:52
https://cio.pcworld.al/ceo-ja-i-ri-i-microsoft-it-do-te-emerohet-ne-fillim-te-vitit-2014/20%Monthly2013-12-20 13:38
https://cio.pcworld.al/samsung-merr-ne-pune-dizajnerin-e-apple-store/20%Monthly2013-12-19 13:20
https://cio.pcworld.al/facebook-ndihmon-kompanite-te-zbulojne-se-cfare-komentojne-perdoruesit-rreth-tyre-2/20%Monthly2013-12-18 13:26
https://cio.pcworld.al/facebook-ndihmon-kompanite-te-zbulojne-se-cfare-komentojne-perdoruesit-rreth-tyre/20%Monthly2013-12-17 15:31
https://cio.pcworld.al/marketeret-shprehen-entuziaste-per-ndryshimet-e-reja-te-gmail-it/20%Monthly2013-12-17 13:29
https://cio.pcworld.al/ja-se-si-e-vendosin-ne-rrezik-punonjesit-kompanine-tuaj/20%Monthly2013-12-16 12:47
https://cio.pcworld.al/raport-bankat-nuk-duhet-te-mbeshteten-me-tek-dergimi-i-fjalekalimeve-me-sms/20%Monthly2013-12-15 12:13
https://cio.pcworld.al/microsoft-lancon-aplikacionin-office-365-admin-per-android-dhe-ios/20%Monthly2013-12-14 12:09
https://cio.pcworld.al/teknologjia-per-njohjen-e-fytyres-pritet-te-shqyrtohet-nga-administrata-obames/20%Monthly2013-12-13 15:56
https://cio.pcworld.al/1-ne-4-ofrues-cloud-i-do-te-zhduket-deri-ne-2015-n/20%Monthly2013-12-13 13:22
https://cio.pcworld.al/perdoruesit-e-adobe-connect-mund-te-kycen-tani-permes-facebook-ut-dhe-google-it/20%Monthly2013-12-12 13:53
https://cio.pcworld.al/hakerat-kineze-sulmojne-diplomatet-europiane-te-g20/20%Monthly2013-12-11 14:29
https://cio.pcworld.al/nsa-ndjek-te-dhenat-per-lokacion-te-celulareve-sipas-nje-urdhri-ekzekutiv-te-vitit-1981/20%Monthly2013-12-10 14:08
https://cio.pcworld.al/apple-do-te-shpenzoje-mbi-60-milione-per-avokatet-ne-ceshtjen-kunder-samsung/20%Monthly2013-12-09 12:38
https://cio.pcworld.al/vetem-30-e-e-top-ceo-ve-i-perdorin-rrjetet-sociale/20%Monthly2013-12-08 13:19
https://cio.pcworld.al/instagram-rezulton-rrjeti-social-me-fitimprures-per-bizneset/20%Monthly2013-12-07 13:14
https://cio.pcworld.al/vazhdojne-shkurtimet-hp-do-te-reduktoje-1124-vende-pune-ne-mbreterine-e-bashkuar/20%Monthly2013-12-06 13:09
https://cio.pcworld.al/strategjia-e-re-e-blackberry-it-perqendrimi-tek-zhvillimi-i-sherbimeve-softuerike/20%Monthly2013-12-05 12:24
https://cio.pcworld.al/apple-blen-topsy-n-ndermarrjen-per-kerkim-dhe-analitike-te-twitter-it/20%Monthly2013-12-04 11:40
https://cio.pcworld.al/nsa-ja-jep-udhezime-per-punonjesit-e-saj-ne-diten-e-falenderimeve/20%Monthly2013-12-03 12:08
https://cio.pcworld.al/bloomberg-shefi-ekzekutiv-i-ford-motor-ka-me-teper-shanse-te-perzgjidhet-si-ceo-i-ri-i-microsoft-it/20%Monthly2013-12-01 12:15