XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://cio.pcworld.al/idc-rritja-e-te-ardhurave-nga-tregu-i-softuereve-te-ndermarrjeve-shenje-e-rimekembjes-ekonomike/20%Monthly2013-10-31 14:43
https://cio.pcworld.al/mozilla-leshon-10-arnime-5-prej-tyre-kritike-ne-firefox/20%Monthly2013-10-30 12:31
https://cio.pcworld.al/malware-i-i-atm-ve-mund-te-shperndahet-nga-meksika-ne-gjithe-boten-anglishtfolese/20%Monthly2013-10-29 14:44
https://cio.pcworld.al/bien-te-ardhurat-e-apple-shitjet-e-ipad-it-konstante/20%Monthly2013-10-29 12:40
https://cio.pcworld.al/sap-vendos-te-eksperimentoje-me-html5-dhe-open-source-per-platformen-e-aplikacioneve-mobile/20%Monthly2013-10-28 12:02
https://cio.pcworld.al/numri-i-te-abonuarve-ne-office-365-home-premium-dyfishohet-brenda-6-muajve/20%Monthly2013-10-27 11:57
https://cio.pcworld.al/ish-ceo-i-apple-john-sculley-po-konsideron-nje-blerje-te-mundshme-te-blackberry-it/20%Monthly2013-10-26 10:51
https://cio.pcworld.al/icann-filloi-lancimin-e-adresave-te-internetit-pertej-com-net-dhe-edu/20%Monthly2013-10-25 09:47
https://cio.pcworld.al/mark-zuckerberg-ceo-me-i-paguar-ne-shba-per-vitin-2012/20%Monthly2013-10-24 11:43
https://cio.pcworld.al/microsoft-office-vazhdon-te-jete-suita-e-preferuar-ne-zyra-pavaresisht-konkurrences/20%Monthly2013-10-23 13:13
https://cio.pcworld.al/gjoba-te-larta-per-gjigandet-e-teknologjise-nese-shkelin-ligjet-mbi-mbrojtjen-e-te-dhenave/20%Monthly2013-10-23 11:12
https://cio.pcworld.al/ja-disa-keshilla-ne-rast-se-keni-ide-te-medha-per-aplikacione-por-nuk-keni-para/20%Monthly2013-10-22 14:21
https://cio.pcworld.al/github-qeverite-te-ndajne-informacione-per-te-permiresuar-praktikat-e-programimit/20%Monthly2013-10-22 11:18
https://cio.pcworld.al/aplikacionet-e-shperndara-ne-iphone-dhe-ipad-dominojne-neper-kompani/20%Monthly2013-10-21 13:49
https://cio.pcworld.al/ceo-i-htc-se-tani-i-perqendruar-vetem-ne-rikthimin-e-pranise-se-dikurshme-ne-treg/20%Monthly2013-10-21 11:45
https://cio.pcworld.al/scratch-per-arduino-e-ben-programimin-me-pamor/20%Monthly2013-10-19 11:22
https://cio.pcworld.al/mbi-40-e-trafikut-te-youtube-vjen-tashme-nga-pajisjet-mobile/20%Monthly2013-10-18 14:25
https://cio.pcworld.al/akamai-indonezia-tejkalon-kinen-me-numrin-e-sulmeve-ne-internet/20%Monthly2013-10-18 11:57
https://cio.pcworld.al/iab-reklamat-mobile-dyfishohen-arrijne-3-miliarde-ne-gjysmen-e-pare-te-2013-s/20%Monthly2013-10-18 09:18
https://cio.pcworld.al/studim-industria-e-marketingut-dixhital-vlen-62-miliarde-ne-shba/20%Monthly2013-10-17 09:25
https://cio.pcworld.al/apple-puneson-ceo-n-e-kompanise-se-modes-burberry-per-te-menaxhuar-dyqanet-me-pakice/20%Monthly2013-10-16 11:57
https://cio.pcworld.al/rrjeti-tregtar-kinez-alibaba-synon-te-tejkaloje-walmart-in-si-firma-me-e-madhe-me-pakice-ne-2016-n/20%Monthly2013-10-16 09:07
https://cio.pcworld.al/ja-cilat-jane-materialet-me-te-mira-udhezuese-per-zhvilluesit-fillestare-te-android/20%Monthly2013-10-15 12:48
https://cio.pcworld.al/blackberry-iu-drejtohet-konsumatoreve-mund-te-vazhdoni-te-mbeshteteni-tek-ne/20%Monthly2013-10-15 08:43
https://cio.pcworld.al/nje-marifet-per-shtyrjen-e-afatit-te-skadimit-te-licences-se-microsoft-office/20%Monthly2013-10-14 11:22
https://cio.pcworld.al/studim-shumices-se-ceo-ve-u-mungon-vizioni-dhe-lidershipi-mbi-teknologjine/20%Monthly2013-10-13 11:26
https://cio.pcworld.al/eric-schmidt-suprizohet-nga-bumi-i-tabletave-ne-kompani/20%Monthly2013-10-12 12:37
https://cio.pcworld.al/punonjesit-e-brendshem-jane-shkaktaret-kryesore-te-vjedhjes-se-te-dhenave/20%Monthly2013-10-12 10:33
https://cio.pcworld.al/bilanci-i-krimit-kibernetik-neper-kompani-11-8-milione-ne-vit-122-sulme-ne-jave/20%Monthly2013-10-11 13:10
https://cio.pcworld.al/babai-i-snowden-shkon-ne-rusi-per-ta-takuar-te-birin/20%Monthly2013-10-11 09:17
https://cio.pcworld.al/mozilla-po-pergatitet-per-te-lancuar-ne-disa-tregje-te-reja-smartfonet-me-firefox-os/20%Monthly2013-10-10 13:41
https://cio.pcworld.al/mesoni-te-programoni-duke-zberthyer-kodin-e-dikujt-tjeter/20%Monthly2013-10-10 11:38
https://cio.pcworld.al/rusia-planifikon-vezhgim-te-rrepte-te-turisteve-ne-olimpiaden-dimerore-2014/20%Monthly2013-10-10 09:37
https://cio.pcworld.al/paypal-ofron-kode-qr-per-blerje-me-pakice/20%Monthly2013-10-09 12:41
https://cio.pcworld.al/shifrat-me-te-rendesishme-te-twitter-it-para-daljes-si-kompani-publike/20%Monthly2013-10-09 09:59
https://cio.pcworld.al/ministrat-e-be-se-propozojne-nje-mekanizem-te-ri-mbikqyrjeje-per-mbrojtjen-e-te-dhenave/20%Monthly2013-10-08 14:01
https://cio.pcworld.al/5-gjera-qe-duhet-te-dine-bizneset-mbi-google-glass/20%Monthly2013-10-08 11:43
https://cio.pcworld.al/microsoft-do-te-ricikoloje-adresat-e-outlook-com-nese-do-te-behen-inaktive/20%Monthly2013-10-07 11:55
https://cio.pcworld.al/facebook-do-te-sistemoje-punonjesit-ne-kompleksin-e-shtepive-prane-selise-se-tij/20%Monthly2013-10-06 12:50
https://cio.pcworld.al/raport-pirateria-nuk-po-e-demton-industrine-e-permbajtjeve-muzikore/20%Monthly2013-10-05 10:41
https://cio.pcworld.al/google-lancon-analytic-academy-kurs-on-line-pa-pagese-per-analitiket-dixhitale/20%Monthly2013-10-04 13:17
https://cio.pcworld.al/zhvilluesit-ne-facebook-mund-ti-personalizojne-tashme-reklamat-e-tyre-mobile/20%Monthly2013-10-04 10:18
https://cio.pcworld.al/te-pakte-jane-njerezit-qe-zevendesojne-laptopet-me-tablete/20%Monthly2013-10-03 11:54
https://cio.pcworld.al/nato-aprovon-perdorimin-e-blackberry-10/20%Monthly2013-10-03 09:31
https://cio.pcworld.al/microsoft-i-ne-kerkim-te-udheheqesit-te-ardhshem/20%Monthly2013-10-02 11:15
https://cio.pcworld.al/zuckerberg-te-punojme-per-te-bere-internetin-100-here-me-ekonomik/20%Monthly2013-10-01 12:31
https://cio.pcworld.al/aplikacioni-i-rreme-adblock-plus-largohet-nga-dyqani-play-i-google/20%Monthly2013-10-01 09:47