XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://cio.pcworld.al/ish-ekzekutivi-i-google-hugo-barra-i-bashkohet-ndermarrjes-kineze-xiaomi/20%Monthly2013-08-31 09:03
https://cio.pcworld.al/cisco-shpjegon-pse-rrjetet-open-source-nuk-jane-te-rekomandueshem-per-biznesin/20%Monthly2013-08-29 12:08
https://cio.pcworld.al/96-e-aplikacioneve-me-te-mira-dhe-me-me-fitim-ne-google-play-jane-pa-pagese-grafik/20%Monthly2013-08-28 09:34
https://cio.pcworld.al/historia-qe-duhet-te-lexohet-e-marissa-mayer/20%Monthly2013-08-27 10:21
https://cio.pcworld.al/letra-e-plote-qe-steve-ballmer-iu-dergua-punonjesve-per-te-treguar-largimin-e-tij/20%Monthly2013-08-26 14:18
https://cio.pcworld.al/17-4-e-trafikut-global-ne-ueb-vjen-nga-pajisjet-mobile/20%Monthly2013-08-26 10:41
https://cio.pcworld.al/microsoft-stive-ballmer-do-te-largohet-brenda-12-muajve/20%Monthly2013-08-25 13:57
https://cio.pcworld.al/facebook-blen-kompanine-e-njohjes-se-zerit-mobile-technologies/20%Monthly2013-08-25 09:12
https://cio.pcworld.al/aksionet-e-apple-u-rriten-me-22-gjate-veres-grafik/20%Monthly2013-08-24 11:33
https://cio.pcworld.al/blackberry-shkurton-edhe-100-vende-te-tjera-pune/20%Monthly2013-08-23 11:19
https://cio.pcworld.al/shkencetaret-teletransportojne-10000-bit-informacione-per-sekonde/20%Monthly2013-08-22 09:37
https://cio.pcworld.al/studim-facebook-mund-te-demtoje-mireqenien-tuaj/20%Monthly2013-08-21 13:37
https://cio.pcworld.al/41-e-adoleshenteve-amerikane-keshillohen-me-prinderit-per-privatesine-online/20%Monthly2013-08-21 09:57
https://cio.pcworld.al/tumblr-kishte-16-6-milione-dollare-para-te-gatshme-kesh-kur-yahoo-e-bleu-ate/20%Monthly2013-08-20 13:34
https://cio.pcworld.al/icann-google-it-nuk-do-ti-japim-domaine-pa-pika/20%Monthly2013-08-20 09:07
https://cio.pcworld.al/oracle-ridizajnon-dhe-perditeson-mysql-workbench/20%Monthly2013-08-19 12:13
https://cio.pcworld.al/google-ndermerr-nje-levizje-per-nxitjen-e-zhvillimit-te-softuereve-open-source/20%Monthly2013-08-19 09:13
https://cio.pcworld.al/kater-alternativa-ndaj-dropbox-it-per-bizneset-e-vogla/20%Monthly2013-08-18 09:38
https://cio.pcworld.al/cisco-do-te-shkurtoje-4000-vende-pune/20%Monthly2013-08-17 11:51
https://cio.pcworld.al/rrjetet-sociale-krahina-e-baden-wurttemberg-ndalon-facebook-un-per-mesuesit/20%Monthly2013-08-16 11:32
https://cio.pcworld.al/4-aplikacione-per-pengesa-minimale-dhe-produktivitet-maksimal-gjate-punes-ne-desktop/20%Monthly2013-08-12 11:35
https://cio.pcworld.al/disa-keshilla-per-nje-menaxhim-efektiv-menaxher-vs-lider/20%Monthly2013-08-11 13:01
https://cio.pcworld.al/kaspersky-lab-me-teper-se-70-e-e-maileve-te-derguar-ne-tremujorin-e-dyte-2013-jane-spam/20%Monthly2013-08-10 14:47
https://cio.pcworld.al/epoka-e-re-e-teknologjise-ka-nevoje-per-lidere-me-karaketristika-te-vecanta/20%Monthly2013-08-09 11:16
https://cio.pcworld.al/adoleshentja-hannah-smith-vret-veten-per-shkak-te-ofendimeve-ndaj-saj-ne-internet/20%Monthly2013-08-07 11:04
https://cio.pcworld.al/reklama-e-re-iphone-injoron-microsoft-in-samsung-un-dhe-nokia-n/20%Monthly2013-08-06 11:31
https://cio.pcworld.al/muzika-streaming-spotify-dyfishon-te-ardhurat-gjate-2012-s/20%Monthly2013-08-03 09:54
https://cio.pcworld.al/te-ardhurat-e-microsoft-it-deri-tani-nga-surface-853-milione/20%Monthly2013-08-02 12:43
https://cio.pcworld.al/a-po-nxitohen-bizneset-drejt-teknikes-byod-sill-pajisjen-tende/20%Monthly2013-08-02 09:13
https://cio.pcworld.al/arbor-networks-sulmet-e-shkurtra-dhe-te-shpejta-ddos-jane-ne-rritje/20%Monthly2013-08-01 15:24
https://cio.pcworld.al/aplikacionet-mobile-kerkojne-cio-me-mendje-qe-jeton-ne-boten-mobile/20%Monthly2013-08-01 12:11
https://cio.pcworld.al/tabletet-e-microsoft-perbejne-4-5-te-totalit-te-derguar-per-shitje-ne-tremujorin-e-dyte/20%Monthly2013-08-01 08:49