XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://cio.pcworld.al/ne-linkedin-mund-te-postoni-tashme-foto-dhe-prezantime-ne-faqen-kryesore/20%Monthly2013-05-31 08:43
https://cio.pcworld.al/amazon-ju-lejon-te-hyni-ne-aplikacionet-dhe-faqet-e-sherbimit-me-amazon-id-ne-tuaj/20%Monthly2013-05-30 11:00
https://cio.pcworld.al/microsoft-office-365-klasifikohet-si-produkti-office-me-i-suksesshem-i-kompanise/20%Monthly2013-05-30 08:13
https://cio.pcworld.al/idc-ne-vitin-2015-shitjet-e-tableteve-pritet-te-tejkalojne-shitjet-e-kompjuterave/20%Monthly2013-05-29 09:41
https://cio.pcworld.al/intel-se-shpejti-cipet-tona-do-te-kene-jetegjatesi-baterie-50-me-te-larte-ne-laptope/20%Monthly2013-05-28 08:51
https://cio.pcworld.al/10-shtetet-me-te-mira-dhe-me-te-keqija-per-te-ngritur-nje-kompani-it-je-offshore/20%Monthly2013-05-27 12:11
https://cio.pcworld.al/a-eshte-rrjeti-3g-dhe-4g-me-i-ngadalte-ne-ambiente-te-mbyllura/20%Monthly2013-05-27 08:53
https://cio.pcworld.al/7-hapa-per-ta-siguruar-nga-sulemt-gjuhen-e-programimit-java-ne-kompani/20%Monthly2013-05-26 13:32
https://cio.pcworld.al/cfare-duhet-te-dini-per-autentikimin-me-dy-faktore/20%Monthly2013-05-25 09:21
https://cio.pcworld.al/twitter-planifikon-te-sjell-video-klipe-reklamuese-ne-furnizuesin-tuaj-me-cicerima/20%Monthly2013-05-24 08:57
https://cio.pcworld.al/startup-et-e-vendeve-te-rajonit-qe-do-te-jene-pjesemarrese-ne-garen-shift-conference-kroaci/20%Monthly2013-05-23 09:12
https://cio.pcworld.al/platforma-e-procesimit-te-pagesave-google-checkout-mbyllet-ne-nentor/20%Monthly2013-05-22 11:57
https://cio.pcworld.al/kompania-bullgare-60k-fiton-titullin-europian-si-kompania-outsourcing-e-vitit/20%Monthly2013-05-22 09:10
https://cio.pcworld.al/si-ta-importoni-blogun-tuaj-tumblr-ne-wordpress/20%Monthly2013-05-21 08:48
https://cio.pcworld.al/nje-qender-te-dhenash-suedeze-kursen-1-milion-ne-vit-duke-perdorur-freskimin-nenujor/20%Monthly2013-05-20 08:37
https://cio.pcworld.al/50-milione-shkarkime-te-apache-openoffice-brenda-nje-viti/20%Monthly2013-05-19 10:01
https://cio.pcworld.al/se-shpejti-vetem-duke-thene-okay-google-do-te-mund-te-kerkohet-nga-kompjuteret/20%Monthly2013-05-18 09:12
https://cio.pcworld.al/programi-i-ri-i-paypal-per-krijimin-e-ekosistemit-dixhital-te-pagesave-edhe-ne-dyqanet-me-pakice/20%Monthly2013-05-17 11:13
https://cio.pcworld.al/microsoft-permireson-menaxhimin-e-fotove-ne-skydrive/20%Monthly2013-05-16 08:27
https://cio.pcworld.al/rrjetet-ne-vitin-2020-trafik-me-te-ngarkuar-harxhim-me-te-vogel-energjie/20%Monthly2013-05-15 14:51
https://cio.pcworld.al/sa-te-vlefshme-jane-realisht-certifikimet-e-it-se/20%Monthly2013-05-15 12:03
https://cio.pcworld.al/5-probleme-qe-duhet-te-rregulloje-microsoft-i-ne-aplikacionet-e-office-it-ne-ueb/20%Monthly2013-05-15 08:41
https://cio.pcworld.al/sharp-furnizuesi-i-apple-do-te-punoje-edhe-me-samsung-ne-perpjekjen-per-mbijetese/20%Monthly2013-05-14 10:57
https://cio.pcworld.al/mitik-organizon-tenderin-per-dixhitalizimin-e-tvsh-se/20%Monthly2013-05-14 08:21
https://cio.pcworld.al/prolexic-printeret-dhe-routeret-po-perdoren-si-bots-ne-sulmet-e-mohimit-te-sherbimit-ddos/20%Monthly2013-05-13 11:49
https://cio.pcworld.al/microsoft-zbulon-se-windows-phone-ka-vetem-145-mije-aplikacione/20%Monthly2013-05-13 07:45
https://cio.pcworld.al/intel-ka-blere-dy-kompani-softuerike/20%Monthly2013-05-12 09:37
https://cio.pcworld.al/pajisjet-me-cipet-nvidia-tegra-4-do-te-prezantohen-kete-tremujor/20%Monthly2013-05-11 11:05
https://cio.pcworld.al/windows-blue-preview-per-zhvilluesit-do-te-vije-ne-fund-te-qershorit/20%Monthly2013-05-11 08:30
https://cio.pcworld.al/london-gatwick-airport-prova-qe-edhe-aeroportet-po-zhvendosen-ne-cloud/20%Monthly2013-05-10 08:51
https://cio.pcworld.al/microsoft-brenda-nje-dekade-nuk-do-te-kete-me-softuere-qe-shiten-te-paketuar-ne-kuti/20%Monthly2013-05-09 11:39
https://cio.pcworld.al/perditesimi-i-linkedin-today-ofron-lajme-ne-kohe-reale-per-anetaret-e-linkedin/20%Monthly2013-05-09 08:33
https://cio.pcworld.al/apple-hyn-per-here-te-pare-ne-top-10-te-listes-fortune/20%Monthly2013-05-08 08:42
https://cio.pcworld.al/apple-dhe-samsung-zoterojne-100-te-perfitimeve-ne-industrine-e-pajisjeve-mobile/20%Monthly2013-05-07 07:42
https://cio.pcworld.al/penetrimi-global-i-internetit-arrin-ne-38-8/20%Monthly2013-05-06 15:29
https://cio.pcworld.al/m-pay-platforma-me-e-re-ne-shqiperi-per-kryerjen-e-pagesave-nga-celulari/20%Monthly2013-05-06 08:16
https://cio.pcworld.al/me-smart-beer-glasses-beni-miq-ne-facebook-me-te-trokitjen-e-gotave-te-birres/20%Monthly2013-05-05 08:50
https://cio.pcworld.al/shefi-i-ri-i-intel-ka-shume-pune-dhe-sfida-perpara/20%Monthly2013-05-04 13:11
https://cio.pcworld.al/albtelecom-internet-wi-fi-falas-ne-15-pika-te-tiranes/20%Monthly2013-05-04 08:36
https://cio.pcworld.al/3-keshilla-qe-i-ndihmojne-cio-t-te-pershtaten-me-nje-ceo-te-ri/20%Monthly2013-05-03 15:52
https://cio.pcworld.al/gartner-gjysma-e-kompanive-do-te-kerkojne-perdorimin-e-pajisjeve-personale-ne-pune-ne-2017-n/20%Monthly2013-05-03 11:08
https://cio.pcworld.al/berisha-hedh-idene-e-votimit-elektronik/20%Monthly2013-05-03 08:15
https://cio.pcworld.al/linkedin-krijon-mundesine-e-shkrimit-te-cv-ve-interaktive/20%Monthly2013-05-02 12:07
https://cio.pcworld.al/lancohet-platforma-solaborate-rrjeti-i-pare-social-dedikuar-profesionisteve-te-teknologjise/20%Monthly2013-05-02 09:04
https://cio.pcworld.al/gartner-te-ardhurat-globale-te-crm-jane-rritur-me-12-5-ne-vitin-2012/20%Monthly2013-05-02 08:13
https://cio.pcworld.al/tre-menyra-per-ta-bere-me-te-kendshem-furnizuesin-e-lajmeve-ne-twitter/20%Monthly2013-05-01 13:54
https://cio.pcworld.al/rritet-sulmi-ndaj-serverave-te-perbashket-me-qellim-perdorimi-per-phishing/20%Monthly2013-05-01 09:21