XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://cio.pcworld.al/protik-marreveshje-me-universitetin-e-tiranes/20%Monthly2013-04-30 09:30
https://cio.pcworld.al/nje-pelqim-me-teper-ne-facebook-do-te-thote-174-fitim-per-firmen-tuaj/20%Monthly2013-04-29 11:16
https://cio.pcworld.al/chrome-scroll-marker-ju-ndihmon-ne-leximin-e-uebfaqeve-me-materiale-te-gjata/20%Monthly2013-04-29 08:37
https://cio.pcworld.al/shtoni-parashikimin-e-motit-lajmet-dhe-aplikacionet-ne-tabin-e-ri-ne-chrome/20%Monthly2013-04-28 09:13
https://cio.pcworld.al/mbyllet-me-sukses-albanian-ict-awards-2012-2/20%Monthly2013-04-27 13:26
https://cio.pcworld.al/aplikacioni-fargo-sinkronizon-shenimet-tuaja-me-dropbox/20%Monthly2013-04-27 09:24
https://cio.pcworld.al/biletat-per-konferencen-nderkombetare-te-zhvilluesve-apple-shiten-ne-me-pak-se-2-minuta/20%Monthly2013-04-26 08:33
https://cio.pcworld.al/rritje-e-ngadalte-shitjesh-per-iphone-bien-fitimet-e-apple/20%Monthly2013-04-25 11:49
https://cio.pcworld.al/kompania-facebook-me-qender-te-re-te-te-dhenave/20%Monthly2013-04-25 08:15
https://cio.pcworld.al/dokumentet-e-administrates-do-te-kalojne-nga-leter-ne-dixhitale/20%Monthly2013-04-24 14:30
https://cio.pcworld.al/ibm-blen-kompanine-e-perditesimit-te-softuereve-urbancode/20%Monthly2013-04-24 11:57
https://cio.pcworld.al/ja-se-si-do-te-duken-pajisjet-tona-elektronike-pas-100-vjetesh/20%Monthly2013-04-24 09:15
https://cio.pcworld.al/policia-e-japonise-kerkon-bllokimin-e-sistemit-tor/20%Monthly2013-04-23 10:33
https://cio.pcworld.al/ebay-kerkon-nga-perdoruesit-te-nenshkruajne-peticion-kunder-aktit-te-drejtesise-se-tregtimit/20%Monthly2013-04-23 08:22
https://cio.pcworld.al/facebook-organizon-eventin-projectconnect-per-te-rritur-pergjegjshmerine-e-te-rinjve-on-line/20%Monthly2013-04-22 14:37
https://cio.pcworld.al/iphone-sa-gjate-ruhen-te-dhenat-tona-nga-siri/20%Monthly2013-04-22 11:47
https://cio.pcworld.al/msi-nderton-nje-all-in-one-pc-per-lojera/20%Monthly2013-04-22 08:55
https://cio.pcworld.al/microsoft-i-raporton-se-shfletuesit-jane-kercenuesit-kryesore-te-sigurise-se-ndermarrjeve/20%Monthly2013-04-21 14:51
https://cio.pcworld.al/linkedin-do-te-testoje-shfaqjen-e-reklamave-ne-aplikacionin-e-vet-mobile/20%Monthly2013-04-21 11:47
https://cio.pcworld.al/bie-cmimi-i-aksioneve-te-nokia-s-teksa-kompania-sfidohet-nga-telefone-te-lire-me-android/20%Monthly2013-04-21 08:54
https://cio.pcworld.al/nokia-ul-humbjet-sheh-rritje-shitjesh-te-smartfoneve-me-windows-phone/20%Monthly2013-04-20 14:11
https://cio.pcworld.al/te-ardhurat-e-microsoft-it-duken-premtuese/20%Monthly2013-04-20 11:07
https://cio.pcworld.al/twitter-do-te-lancoje-reklamat-e-targetuara-bazuar-ne-ato-qe-postojne-perdoruesit/20%Monthly2013-04-20 08:07
https://cio.pcworld.al/grupi-i-drejtuar-nga-microsoft-dhe-nokia-ankohen-ne-be-duke-e-quajtur-android-in-trojan-horse/20%Monthly2013-04-19 14:15
https://cio.pcworld.al/linkedin-lancon-versione-komplet-ndryshe-te-aplikacioneve-per-pajisjet-mobile/20%Monthly2013-04-19 10:59
https://cio.pcworld.al/akep-do-te-zgjidhe-mosmarreveshjet-mes-operatoreve-dhe-pajtimtareve/20%Monthly2013-04-19 07:57
https://cio.pcworld.al/windows-8-nuk-eshte-i-vetmi-fajtor-i-uljes-se-shitjeve-te-pc-ve/20%Monthly2013-04-18 14:08
https://cio.pcworld.al/facebook-dhe-programi-i-privatesise-per-adoleshentet/20%Monthly2013-04-18 10:59
https://cio.pcworld.al/5-aplikacione-zevendesuese-te-quickbooks-per-biznesin-e-vogel/20%Monthly2013-04-18 07:49
https://cio.pcworld.al/amazon-krijon-nje-dyqan-specifik-per-te-moshuarit/20%Monthly2013-04-17 13:20
https://cio.pcworld.al/google-blen-kompanine-e-analizimit-te-sjelljeve-njerezore-behavio/20%Monthly2013-04-17 10:14
https://cio.pcworld.al/dizajnuesi-i-timeline-te-facebook-largohet-nga-kompania/20%Monthly2013-04-17 07:46
https://cio.pcworld.al/idc-facebook-pandora-dhe-twitter-mbreterit-e-reklamave-mobile/20%Monthly2013-04-16 13:55
https://cio.pcworld.al/cisco-ne-2013-n-do-te-kete-me-teper-pajisje-mobile-se-sa-njerez-ne-bote/20%Monthly2013-04-16 11:26
https://cio.pcworld.al/portabiliteti-shtrihet-edhe-te-numrat-fiks-ne-shqiperi/20%Monthly2013-04-16 08:04
https://cio.pcworld.al/kina-dhe-shba-do-te-bashkepunojne-per-problemin-e-spiunazhit-kibernetik/20%Monthly2013-04-15 11:41
https://cio.pcworld.al/brazili-nuk-do-ta-kete-gati-rrjetin-4g-gjate-kupes-se-botes/20%Monthly2013-04-15 09:17
https://cio.pcworld.al/ndricimi-led-mund-te-perdoret-per-te-lidhur-pajisjet-ne-rrjet/20%Monthly2013-04-14 09:03
https://cio.pcworld.al/linkedin-blen-lexuesin-e-lajmeve-pulse/20%Monthly2013-04-13 10:49
https://cio.pcworld.al/shba-mbi-60-e-kompanive-i-pranojne-pajisjet-personale-per-perdorim-pune/20%Monthly2013-04-13 08:30
https://cio.pcworld.al/facebook-shton-partner-categories-per-te-ndihmuar-reklamuesit/20%Monthly2013-04-12 10:03
https://cio.pcworld.al/vodafone-albania-hetohet-per-abuzim-me-poziten-dominuese/20%Monthly2013-04-12 07:24
https://cio.pcworld.al/12-rekomandime-per-nje-leter-motivimi-te-pershtatshme/20%Monthly2013-04-11 10:09
https://cio.pcworld.al/intel-nxjerr-me-shume-te-dhena-rreth-bay-trail-chip/20%Monthly2013-04-11 07:58
https://cio.pcworld.al/a-eshte-backup-i-ne-cloud-zgjidhja-e-duhur-per-ruajtjen-afatgjate-te-te-dhenave/20%Monthly2013-04-10 12:24
https://cio.pcworld.al/7-keshilla-nga-ceo-t-me-te-suksesshem-te-kompanive/20%Monthly2013-04-10 09:23
https://cio.pcworld.al/qeveria-franceze-detyron-fshirjen-e-nje-artikulli-ne-wikipedia/20%Monthly2013-04-10 08:13
https://cio.pcworld.al/unified-patents-kerkon-te-luftoje-oportunistet-e-patentave/20%Monthly2013-04-09 14:07
https://cio.pcworld.al/inxhinieret-e-softeve-shpenzojne-me-teper-kohe-per-detyra-te-tjera-sesa-per-kodimin-e-softuerit/20%Monthly2013-04-09 10:13
https://cio.pcworld.al/vazhdon-ulja-e-cmimeve-per-sherbimet-cloud/20%Monthly2013-04-09 07:47
https://cio.pcworld.al/microsoft-i-jep-fund-suportit-per-office-for-mac-2008/20%Monthly2013-04-08 13:19
https://cio.pcworld.al/biblioteka-britanike-synon-te-arkivoje-miliarda-uebfaqe-dhe-cicerima/20%Monthly2013-04-08 09:33
https://cio.pcworld.al/samsung-mund-te-penalizohet-per-cenimin-e-nje-prej-patentave-te-apple/20%Monthly2013-04-07 14:06
https://cio.pcworld.al/bill-gates-dhe-paul-allen-ribejne-foton-32-vjecare/20%Monthly2013-04-07 10:53
https://cio.pcworld.al/albanian-ict-award-2012/20%Monthly2013-04-06 20:31
https://cio.pcworld.al/samsung-pret-qe-fitimi-i-tij-per-tremujorin-e-pare-te-2013-s-te-jete-7-7-miliarde/20%Monthly2013-04-06 11:05
https://cio.pcworld.al/zbulohet-teknologjia-e-re-qe-mundeson-ruajtjen-e-imazheve-te-sigurta-ne-cloud/20%Monthly2013-04-06 08:30
https://cio.pcworld.al/njihuni-me-disa-detaje-mbi-mbrojtjen-e-sigurise-ne-blackberry-10/20%Monthly2013-04-05 11:15
https://cio.pcworld.al/dominimi-i-google-mund-te-humbase-ne-epoken-e-pajisjeve-mobile/20%Monthly2013-04-05 07:56
https://cio.pcworld.al/perdoruesit-e-smartfoneve-kane-varesi-te-theksuar-ndaj-facebook-ut-infografik/20%Monthly2013-04-04 12:20
https://cio.pcworld.al/kompania-e-lojes-angry-birds-fitime-kolosale/20%Monthly2013-04-04 07:37
https://cio.pcworld.al/ngadalesohet-ulja-e-perdorimit-te-windows-xp-preferohet-ende-pavaresisht-vjetersise/20%Monthly2013-04-03 10:59
https://cio.pcworld.al/twitter-rilancon-versionin-per-biznese/20%Monthly2013-04-03 08:21
https://cio.pcworld.al/ecuria-e-perhapjes-ne-treg-te-sistemit-windows-8-qe-prej-debutimit/20%Monthly2013-04-02 17:14
https://cio.pcworld.al/ish-perfaqesuesi-i-microsoft-po-nderton-dicka-sekrete-tek-amazon/20%Monthly2013-04-02 13:36
https://cio.pcworld.al/grupet-e-tregtise-ne-kerkim-te-perdorimit-te-xhamit-te-ricikluar-crt/20%Monthly2013-04-02 09:12
https://cio.pcworld.al/sulmet-kibernetike-ne-korene-e-jugut-dyshohet-se-jene-realizuar-nga-profesionistet/20%Monthly2013-04-01 07:35