XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://cio.pcworld.al/ky-robot-do-tiu-beje-tatuazh-rastesisht-nje-simbol-feje/20%Monthly2013-02-28 14:27
https://cio.pcworld.al/aplikacioni-tigertext-premton-ti-ruaj-mesazhet-private-dhe-te-sigurta/20%Monthly2013-02-28 10:15
https://cio.pcworld.al/premiera-e-cmimeve-mobile-2013-kush-jane-tre-fituesit/20%Monthly2013-02-28 08:07
https://cio.pcworld.al/miratohet-plani-i-frekuencave-qe-i-hap-rruge-teknologjise-4g/20%Monthly2013-02-27 16:55
https://cio.pcworld.al/eagle-mobile-prej-neser-starton-me-sherbimet-3g/20%Monthly2013-02-27 16:01
https://cio.pcworld.al/ku-qendron-problemi-me-zhvillimin-e-shpejte-te-softuereve/20%Monthly2013-02-27 15:21
https://cio.pcworld.al/ku-qendron-problemi-me-zhvillimin-e-shpejte-te-softuereve-2/20%Monthly2013-02-27 15:21
https://cio.pcworld.al/dilema-e-microsoft-it-office-per-ipad-apo-nje-e-ardhme-e-ndritur-per-surface/20%Monthly2013-02-27 13:40
https://cio.pcworld.al/masterpass-lehteson-blerjen-e-artikujve-nepermjet-telefonit/20%Monthly2013-02-27 12:07
https://cio.pcworld.al/be-ofron-fondet-per-zhvillimin-e-teknologjise-5g/20%Monthly2013-02-27 10:06
https://cio.pcworld.al/app-net-prezanton-llogarite-pa-pagese-vetem-me-ane-te-ftesave/20%Monthly2013-02-27 08:01
https://cio.pcworld.al/qeveria-shqiptare-peruron-portalin-e-punesimit-elektronik/20%Monthly2013-02-26 15:44
https://cio.pcworld.al/sap-edhe-ericsson-bashkojne-forcat-per-sherbimet-m2m/20%Monthly2013-02-26 11:40
https://cio.pcworld.al/lg-thote-se-nuk-ka-ne-plan-ti-rikthehet-windows-phone/20%Monthly2013-02-26 09:59
https://cio.pcworld.al/kompanite-te-deshperuara-ne-kerkim-te-talenteve-te-linux/20%Monthly2013-02-25 16:10
https://cio.pcworld.al/tatimet-platforma-per-pagesen-elektronike-te-taksave/20%Monthly2013-02-25 14:18
https://cio.pcworld.al/a-mundet-gmail-edhe-yahoo-te-shmangin-outlook-com/20%Monthly2013-02-25 09:59
https://cio.pcworld.al/nokia-ka-ne-plan-te-depertoje-ne-tregjet-ekonomike/20%Monthly2013-02-23 14:32
https://cio.pcworld.al/htc-perballet-me-ftc-mbi-sigurine-e-softuereve-te-smartfonave-edhe-tabletave/20%Monthly2013-02-23 12:20
https://cio.pcworld.al/cfare-po-ndodh-konkretisht-ne-bote-me-trendet-e-projekteve-per-erp/20%Monthly2013-02-23 08:36
https://cio.pcworld.al/problemet-tipike-qe-shfaqen-per-nje-programues/20%Monthly2013-02-22 14:31
https://cio.pcworld.al/nderkohe-qe-dell-po-lufton-te-behet-private-fitimet-e-kompanise-po-bien/20%Monthly2013-02-22 12:11
https://cio.pcworld.al/idc-tregtimi-i-pajisjeve-te-zgjuara-u-rrit-me-29-1-ne-1-2-miliarde-gjate-2012/20%Monthly2013-02-22 10:35
https://cio.pcworld.al/ulet-numri-i-maluereve-te-marra-nga-faqet-pornografike-rritet-ai-nga-faqet-e-it-se/20%Monthly2013-02-22 08:03
https://cio.pcworld.al/markg-zuckerberg-dhuron-3-milion-per-te-shperblyer-shkencetaret-e-semundjeve-komplekse/20%Monthly2013-02-21 16:32
https://cio.pcworld.al/perurohet-ne-tirane-projekti-pap-2/20%Monthly2013-02-21 15:08
https://cio.pcworld.al/apple-ka-ne-plan-te-nxjerre-nje-retina-macbook-air-ne-tremujorin-e-trete-te-2013/20%Monthly2013-02-21 14:24
https://cio.pcworld.al/microsoft-me-shume-se-7-milione-rregjistrime-ne-yammer/20%Monthly2013-02-21 12:13
https://cio.pcworld.al/icts-media-zyrtarisht-si-media-e-akredituar-per-pjesemarrje-ne-mobile-world-congress/20%Monthly2013-02-21 09:00
https://cio.pcworld.al/cisco-i-shpall-lufte-microsoft-it-lidhur-me-unifikimin-e-sistemeve-te-komunikimit/20%Monthly2013-02-21 08:11
https://cio.pcworld.al/akep-do-te-bej-liberalizimin-e-plote-te-domain-al/20%Monthly2013-02-20 16:20
https://cio.pcworld.al/ja-se-cilet-jane-furnizuesit-e-apple-te-vendosur-gjeografikisht/20%Monthly2013-02-20 15:10
https://cio.pcworld.al/itu-shqiperia-e-fundit-ne-europe/20%Monthly2013-02-20 13:27
https://cio.pcworld.al/microsoft-do-te-integroje-skype-me-lync-duke-filluar-nga-qershori/20%Monthly2013-02-20 12:01
https://cio.pcworld.al/shpenzimet-mbi-softueret-bi-do-te-arrijne-17-1-miliarde-ne-vitin-2016/20%Monthly2013-02-20 10:31
https://cio.pcworld.al/votimet-online-te-sigurta-per-cmimet-oscar-por-jo-per-votimet-elektorale/20%Monthly2013-02-19 17:18
https://cio.pcworld.al/berisha-e-ngre-shenjestren-duam-te-behemi-superfuqi-rajonale-e-tik/20%Monthly2013-02-19 15:50
https://cio.pcworld.al/sipas-analisteve-hapja-e-dyqaneve-google-do-te-kishte-sukses/20%Monthly2013-02-19 14:10
https://cio.pcworld.al/kina-kalon-shba-ne-si-treg-shitjeje-per-smartfonet/20%Monthly2013-02-19 12:20
https://cio.pcworld.al/shkencetaret-krijojne-kompjuterin-qe-nuk-deshton-kurre/20%Monthly2013-02-19 10:37
https://cio.pcworld.al/gjysma-e-prinderve-hyjne-ne-facebook-per-te-spiunuar-femijet/20%Monthly2013-02-19 08:30
https://cio.pcworld.al/5-vjecari-vendos-dore-roboti/20%Monthly2013-02-18 17:10
https://cio.pcworld.al/rriten-sulmet-kibernetike-ndaj-medias/20%Monthly2013-02-18 15:45
https://cio.pcworld.al/perurohet-ne-tirane-qendra-e-te-dhenave-qeveritare/20%Monthly2013-02-18 14:17
https://cio.pcworld.al/linkedln-permireson-mjetin-pune-per-ti-dhene-me-shume-mundesi-punekerkuesve/20%Monthly2013-02-18 12:12
https://cio.pcworld.al/mobile-malware-ende-ne-shifra-te-ulta-rriten-rrjetet-dashakeqese/20%Monthly2013-02-17 12:01
https://cio.pcworld.al/windows-phone-pritet-te-jete-ne-avantazh-ndaj-blackberry/20%Monthly2013-02-17 09:05
https://cio.pcworld.al/hapet-gara-per-2012-albanian-ict-awards/20%Monthly2013-02-16 13:09
https://cio.pcworld.al/valet-e-zerit-perdoren-per-te-rritur-kapacitetet-e-rregjistrimit/20%Monthly2013-02-16 09:24
https://cio.pcworld.al/alcatel-lucent-do-te-sjelle-planifikimin-me-fleksibel-te-paketave-te-internetit/20%Monthly2013-02-15 14:12
https://cio.pcworld.al/inteligjenca-artificiale-tejkalon-doktoret-ne-diagnostikim-dhe-trajtim/20%Monthly2013-02-15 11:47
https://cio.pcworld.al/te-premten-lansohet-albanian-ict-awards-eventi-i-pare-shqiptar-i-ketij-lloji/20%Monthly2013-02-14 13:30
https://cio.pcworld.al/oracle-konteston-ne-apel-perdorimin-e-drejte-te-java-nga-google/20%Monthly2013-02-14 13:07
https://cio.pcworld.al/oracle-konteston-ne-apel-perdorimin-e-drejte-te-java-nga-google/20%Monthly2013-02-14 13:07
https://cio.pcworld.al/yahoo-forcon-prezencen-mobile-me-blerjen-e-alike/20%Monthly2013-02-14 09:17
https://cio.pcworld.al/blackberry-shperndan-z10-pa-pagese-tek-zhvilluesit/20%Monthly2013-02-13 16:25
https://cio.pcworld.al/slideshare-i-linkedin-shton-mjete-analitike/20%Monthly2013-02-13 14:07
https://cio.pcworld.al/gjurmimi-i-shumices-se-pajisjeve-me-sensore/20%Monthly2013-02-12 14:42
https://cio.pcworld.al/automazimi-ne-restorante-nuk-e-ul-numrin-e-punonjesve/20%Monthly2013-02-12 10:05
https://cio.pcworld.al/5-zakone-negative-ne-mediat-sociale/20%Monthly2013-02-11 14:52
https://cio.pcworld.al/5-zakone-negative-ne-mediat-sociale-2/20%Monthly2013-02-11 14:52
https://cio.pcworld.al/malueret-sot-krijohen-edhe-nga-femijet/20%Monthly2013-02-11 12:07
https://cio.pcworld.al/google-do-te-ndertoje-nje-terminal-privat-aeroporti/20%Monthly2013-02-11 08:40
https://cio.pcworld.al/perhapen-sulmet-maluere-me-certifikata-te-vlefshme-dixhitale/20%Monthly2013-02-10 11:50
https://cio.pcworld.al/iphone-5-deshton-ne-zgjerimin-e-tregut-te-apple-ne-kine/20%Monthly2013-02-10 09:15
https://cio.pcworld.al/yahoo-nenshkruan-nje-kontrate-me-google-per-reklamim-global/20%Monthly2013-02-09 14:01
https://cio.pcworld.al/kaspersky-sjell-nje-produkt-te-vetem-sigurie-per-biznet-e-vogla-dhe-te-mesme/20%Monthly2013-02-09 11:55
https://cio.pcworld.al/si-mund-te-krijosh-nje-faqe-kompanie-ne-linkedin/20%Monthly2013-02-09 08:44
https://cio.pcworld.al/ndryshimet-ne-menyren-e-njoftimeve-per-sulmet-kibernetike-priten-te-miratohen-me-ligje-ne-bashkimin-europian/20%Monthly2013-02-08 12:51
https://cio.pcworld.al/hp-ndihmon-zhvilluesit-ne-krijimin-e-shpejte-te-aplikacioneve/20%Monthly2013-02-08 09:53
https://cio.pcworld.al/nenshkruhet-kodi-i-sjelljes-per-filtrimin-e-internetit/20%Monthly2013-02-07 15:05
https://cio.pcworld.al/microsoft-paktet-kibernetike-nderkombetare-mund-te-reduktojne-perhapjen-e-keqberesve/20%Monthly2013-02-07 10:49
https://cio.pcworld.al/konference-kombetare-per-filtrimin-e-internetit-ne-shqiperi/20%Monthly2013-02-06 07:58
https://cio.pcworld.al/pyetja-e-perjetshme-gjendet-receta-per-pavdekesi/20%Monthly2013-02-05 15:10
https://cio.pcworld.al/pse-kurset-online-nuk-mund-te-zevendesojne-diplomen-e-universitetit/20%Monthly2013-02-05 11:50
https://cio.pcworld.al/hp-mbyll-nje-dege-ne-gjermani-duke-shkurtuar-850-vende-pune/20%Monthly2013-02-04 09:40
https://cio.pcworld.al/ftc-sugjeron-menyra-per-te-permiresuar-privatesine-mobile/20%Monthly2013-02-02 11:59
https://cio.pcworld.al/8-gabime-klasike-te-marrjes-ne-pune-se-stafit-it-dhe-si-ti-evitoni-ato/20%Monthly2013-02-01 09:38
https://cio.pcworld.al/8-gabime-klasike-te-marrjes-ne-pune-se-stafit-it-dhe-si-ti-evitoni-ato-2/20%Monthly2013-02-01 09:38