XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://cio.pcworld.al/hakeret-kineze-sulmojne-sistemin-kompjuterik-te-new-york-times/20%Monthly2013-01-31 09:54
https://cio.pcworld.al/10-gabime-ne-marredheniet-me-klientet-crm-dhe-si-mund-ti-evitoni/20%Monthly2013-01-30 12:57
https://cio.pcworld.al/5-aftesi-qe-duhet-ti-zoteroje-cdo-aplikant-i-fushes-cloud/20%Monthly2013-01-30 09:04
https://cio.pcworld.al/tregu-i-thirrjeve-celulare-do-te-hetohet-nga-autoriteti-i-konkurrences/20%Monthly2013-01-29 13:14
https://cio.pcworld.al/keshilla-se-si-te-shkarkoni-nga-puna-nje-punonjes-te-kompanise/20%Monthly2013-01-29 10:27
https://cio.pcworld.al/ne-kerkim-te-nje-lideri-per-aplikacionet-mobile/20%Monthly2013-01-28 13:56
https://cio.pcworld.al/kalimi-i-it-se-se-qeverise-ne-cloud-po-pengohet-nga-shqetesimet-mbi-sigurine/20%Monthly2013-01-28 09:08
https://cio.pcworld.al/facebook-lancon-nje-matje-te-re-per-reklamat-e-bizneseve/20%Monthly2013-01-27 09:25
https://cio.pcworld.al/kompania-cisco-shet-linksys-tek-belkin/20%Monthly2013-01-26 13:01
https://cio.pcworld.al/pjesa-me-e-madhe-e-cio-ve-planifikojne-rritjen-e-investimeve-ne-vitin-2013/20%Monthly2013-01-26 09:10
https://cio.pcworld.al/analistet-e-it-se-keshillojne-qe-kompanite-te-perdorin-tekniken-byod/20%Monthly2013-01-25 09:59
https://cio.pcworld.al/10-keshilla-si-te-fitoni-sfiden-e-menaxhimit-te-aseteve-it/20%Monthly2013-01-24 08:55
https://cio.pcworld.al/eagle-mobile-ne-hapat-e-fundit-per-lancimin-e-3g/20%Monthly2013-01-23 15:07
https://cio.pcworld.al/7-keshilla-per-marketingun-permes-emailit-per-te-fituar-konsumatore-ne-2013-n/20%Monthly2013-01-23 13:04
https://cio.pcworld.al/atari-nenshkruan-per-falimentim/20%Monthly2013-01-23 10:07
https://cio.pcworld.al/iphone-t-dhe-ipad-et-mund-te-na-bejne-te-zgjuar-nese-i-lejojme/20%Monthly2013-01-22 14:36
https://cio.pcworld.al/sony-shet-zyrat-qendrore-ne-shba/20%Monthly2013-01-22 09:06
https://cio.pcworld.al/gartner-te-ardhurat-nga-reklamat-mobile-do-te-rriten-rreth-19-ne-vitin-2013/20%Monthly2013-01-21 13:01
https://cio.pcworld.al/ministri-pollo-ben-bilancin-e-2012-vecon-avancimin-e-e-government/20%Monthly2013-01-21 10:03
https://cio.pcworld.al/5-menyra-si-te-zmadhoni-faqen-tuaj-te-wordpress-biznes-online/20%Monthly2013-01-20 12:04
https://cio.pcworld.al/tre-arsye-pse-facebook-graph-search-vlen-per-biznesin/20%Monthly2013-01-19 13:50
https://cio.pcworld.al/pagat-e-it-se-priten-te-rriten-shume-pak-ne-vitin-2013/20%Monthly2013-01-19 09:51
https://cio.pcworld.al/robotet-gatuajne-dhe-sherbejne-ne-nje-restorant-kinez/20%Monthly2013-01-18 14:34
https://cio.pcworld.al/ja-se-si-i-parashikon-twitter-fituesit-e-cmimeve-oscar/20%Monthly2013-01-18 10:28
https://cio.pcworld.al/7-aftesi-qe-duhet-te-kete-patjeter-nje-menaxher-projektesh-it/20%Monthly2013-01-17 12:36
https://cio.pcworld.al/linja-kombetare-e-telefonit-per-femijet-alo-116-falas-nga-numrat-plus/20%Monthly2013-01-17 09:19
https://cio.pcworld.al/operatoret-e-komunikimeve-ne-shqiperi-do-te-paguajne-40-me-pak-per-frekuencat/20%Monthly2013-01-16 15:29
https://cio.pcworld.al/kina-ka-tashme-mbi-564-milione-perdorues-interneti/20%Monthly2013-01-16 09:51
https://cio.pcworld.al/shba-mund-bjere-poshte-kines-per-shpenzimet-rd-ne-vitin-2023/20%Monthly2013-01-15 10:33
https://cio.pcworld.al/cili-mund-te-jete-makthi-me-i-keq-i-microsoft-it/20%Monthly2013-01-14 13:05
https://cio.pcworld.al/a-eshte-tashme-nokia-kercenim-serioz-per-apple/20%Monthly2013-01-14 10:11
https://cio.pcworld.al/30-njerezit-me-ndikim-me-te-madh-ne-teknologji/20%Monthly2013-01-13 09:35
https://cio.pcworld.al/tim-cook-kina-do-te-shnderrohet-ne-tregun-me-te-madh-te-apple/20%Monthly2013-01-12 11:10
https://cio.pcworld.al/kine-babai-puneson-vrases-per-te-dekurajuar-vesin-e-te-birit-per-lojerat-online/20%Monthly2013-01-11 14:13
https://cio.pcworld.al/gjuhet-me-te-diskutuara-te-programimit-jane-c-dhe-variantet-e-saj/20%Monthly2013-01-11 09:33
https://cio.pcworld.al/linkedin-arrin-200-milione-perdorues/20%Monthly2013-01-10 08:56
https://cio.pcworld.al/pse-nuk-po-shiten-notebook-et-me-windows-8/20%Monthly2013-01-09 09:32
https://cio.pcworld.al/pse-nuk-po-shiten-notebook-et-me-windows-8/20%Monthly2013-01-09 09:32
https://cio.pcworld.al/makinat-qe-ngasin-veten-do-te-debutojne-ne-ces-2013-nga-toyota-dhe-audi/20%Monthly2013-01-08 15:21
https://cio.pcworld.al/departamenti-i-mbrojtjes-ne-shba-kontrate-me-vlere-617-milione-per-windows-8/20%Monthly2013-01-07 09:06
https://cio.pcworld.al/gabimet-me-te-renda-ne-linkedin/20%Monthly2013-01-06 12:08
https://cio.pcworld.al/perkthyesit-automatike-te-gjuhes/20%Monthly2013-01-06 09:27
https://cio.pcworld.al/viti-2012-suksesi-i-internet-explorer/20%Monthly2013-01-05 14:04
https://cio.pcworld.al/cloud-i-mund-ta-beje-amazon-in-kompanine-me-te-madhe-teknologjike/20%Monthly2013-01-04 12:11
https://cio.pcworld.al/a-do-te-braktise-nokia-prodhimin-e-telefoneve/20%Monthly2013-01-03 15:35