XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://cio.pcworld.al/amd-ofron-teknologji-te-re/20%Monthly2012-09-30 11:38
https://cio.pcworld.al/a-e-perdorni-sherbimin-cloud-ne-qofte-se-po-pse/20%Monthly2012-09-30 10:08
https://cio.pcworld.al/iphone-5-fiton-noten-7-nga-10-ne-ifixit/20%Monthly2012-09-30 07:28
https://cio.pcworld.al/msi-nxjerr-notebook-gx60-per-lojra/20%Monthly2012-09-29 07:15
https://cio.pcworld.al/linku-keqdashes-mund-te-demtoje-telefonat-samsung/20%Monthly2012-09-28 11:06
https://cio.pcworld.al/google-maps-me-pamje-nenujore/20%Monthly2012-09-28 06:52
https://cio.pcworld.al/berisha-premton-internet-me-cmim-te-lire-per-te-gjithe/20%Monthly2012-09-27 15:13
https://cio.pcworld.al/forcat-mbrojtese-ne-shba-me-robote-ne-forme-peshku/20%Monthly2012-09-27 11:29
https://cio.pcworld.al/nasa-po-punon-per-udhetimin-me-shpejtesi-me-te-madhe-se-ajo-e-drites/20%Monthly2012-09-27 09:10
https://cio.pcworld.al/specifikat-e-radeon-hd-8870-dhe-8850-te-dala-ne-internet/20%Monthly2012-09-27 07:15
https://cio.pcworld.al/html-5-0-do-te-finalizohet-ne-2014-html-5-1-ne-2016/20%Monthly2012-09-26 11:41
https://cio.pcworld.al/dylbite-e-reja-te-ushtrise-percaktojne-rreziqet/20%Monthly2012-09-26 09:52
https://cio.pcworld.al/paralajmerohen-bankat-pas-shfaqjes-se-nje-video-kercenuese/20%Monthly2012-09-26 07:00
https://cio.pcworld.al/paralajmerohen-bankat-pas-shfaqjes-se-nje-video-kercenuese-2/20%Monthly2012-09-26 07:00
https://cio.pcworld.al/shkencetaret-krijojne-atlasin-e-pare-te-trurit-te-njeriut/20%Monthly2012-09-25 15:40
https://cio.pcworld.al/mapplegate-apple-i-pergjigjet-kritikave/20%Monthly2012-09-25 12:43
https://cio.pcworld.al/hp-do-te-debutoje-envy-m4-notebook-dhe-2-sleekbook-pavilion/20%Monthly2012-09-25 09:29
https://cio.pcworld.al/hp-do-te-debutoje-envy-m4-notebook-dhe-2-sleekbook-pavilion-2/20%Monthly2012-09-25 09:29
https://cio.pcworld.al/gjendet-nje-menyre-per-te-fshire-kujtimet-e-frikshme/20%Monthly2012-09-25 07:24
https://cio.pcworld.al/gjendet-nje-menyre-per-te-fshire-kujtimet-e-frikshme-2/20%Monthly2012-09-25 07:24
https://cio.pcworld.al/liberalizohen-domainet-al-se-shpejti-do-te-jepen-nga-privatet/20%Monthly2012-09-24 14:46
https://cio.pcworld.al/microsoft-i-fiton-gjyqin-kunder-motorola-s-ne-gjermani/20%Monthly2012-09-24 12:36
https://cio.pcworld.al/ios-6-jailbreak-ne-disa-pajisje-a4/20%Monthly2012-09-24 09:40
https://cio.pcworld.al/raspeberry-pi-merr-akoma-1ghz-turbo/20%Monthly2012-09-24 07:00
https://cio.pcworld.al/rim-zgjidh-problemin-me-blackberry-ne-evrope-lindjen-e-mesme-dhe-afrike/20%Monthly2012-09-23 14:47
https://cio.pcworld.al/se-shpejti-ju-mund-ti-shkarkoni-te-gjitha-cicerimat-nga-twitter/20%Monthly2012-09-23 09:45
https://cio.pcworld.al/nvidia-geforce-gtx-650-ti-i-detajuar-mund-te-dale-javen-e-ardhshme/20%Monthly2012-09-23 07:30
https://cio.pcworld.al/coursera-tani-me-mbi-200-kurse-per-mbi-1-3-milione-studente/20%Monthly2012-09-22 11:33
https://cio.pcworld.al/catalyst-12-8-cap-3-permireson-mbeshtetjen-per-guild-wars-2-borderlands-2/20%Monthly2012-09-22 07:41
https://cio.pcworld.al/shqiptaret-drejt-sherbimeve-te-integruara-te-komunikimit/20%Monthly2012-09-21 14:22
https://cio.pcworld.al/qeveria-gjermane-qendroni-larg-nga-internet-explorer/20%Monthly2012-09-21 11:31
https://cio.pcworld.al/motorola-zbulon-smartfonin-e-pare-razr-i-te-bazuar-ne-intel/20%Monthly2012-09-21 06:49
https://cio.pcworld.al/konektiviteti-i-shqiperise-me-internetin-arrin-ne-30-gbps/20%Monthly2012-09-20 11:32
https://cio.pcworld.al/canta-antiplumb-per-dokumente/20%Monthly2012-09-20 09:47
https://cio.pcworld.al/17-vjecarja-shpik-kontrollin-per-zemer-me-ane-te-celulareve/20%Monthly2012-09-20 06:30
https://cio.pcworld.al/portabiliteti-100-mije-numra-te-bartur-2/20%Monthly2012-09-19 14:33
https://cio.pcworld.al/portabiliteti-100-mije-numra-te-bartur/20%Monthly2012-09-19 14:33
https://cio.pcworld.al/te-mbjellat-e-misrit-ne-forme-te-kodit-qr/20%Monthly2012-09-19 08:31
https://cio.pcworld.al/viewsonic-nxjerr-27-ips-dhe-22-android-ics-lcd-dhe-projektorin-pro9000/20%Monthly2012-09-18 11:29
https://cio.pcworld.al/shqiptaret-194-minuta-ne-muaj-duke-folur-ne-celular/20%Monthly2012-09-18 09:47
https://cio.pcworld.al/kriminelet-kibernetike-infektojne-kompjutera-te-rinj/20%Monthly2012-09-18 06:45
https://cio.pcworld.al/intel-perfundon-android-4-1-jelly-bean-per-telefonat-x86/20%Monthly2012-09-17 14:57
https://cio.pcworld.al/universiteti-nderton-superkompjuter-duke-perdorur-mikro-pc-raspberry-pi/20%Monthly2012-09-17 10:37
https://cio.pcworld.al/ebay-prezanton-logon-e-re/20%Monthly2012-09-17 07:08
https://cio.pcworld.al/neo-geo-x-do-te-shfaqet-si-nje-sistem-i-vetem-ne-dhjetor-per-130/20%Monthly2012-09-16 08:01
https://cio.pcworld.al/prinder-a-perdorin-femijet-tuaj-celularin-ne-shkolle/20%Monthly2012-09-15 16:01
https://cio.pcworld.al/obama-admirues-i-teknologjise/20%Monthly2012-09-15 14:05
https://cio.pcworld.al/apple-arrin-rekord-te-porositjeve-te-iphone-5/20%Monthly2012-09-15 11:46
https://cio.pcworld.al/amd-me-ulje-te-metejshme-ne-serine-hd-7000/20%Monthly2012-09-15 07:33
https://cio.pcworld.al/shqiperia-me-189-mije-abonente-interneti-broadband/20%Monthly2012-09-14 11:19
https://cio.pcworld.al/si-e-perdorni-ipad-in-tuaj/20%Monthly2012-09-14 09:54
https://cio.pcworld.al/nje-tjeter-bashkethemelues-i-sirit-largohet-nga-apple/20%Monthly2012-09-14 08:22
https://cio.pcworld.al/adoleshentet-udheheqin-me-posedim-te-smartfoneve/20%Monthly2012-09-13 15:20
https://cio.pcworld.al/western-digitals-paraqet-drajverin-hibrid-me-te-holle-ne-bote/20%Monthly2012-09-13 11:02
https://cio.pcworld.al/shqiptaret-5-3-milione-numra-celulare/20%Monthly2012-09-13 07:59
https://cio.pcworld.al/muzika-e-larte-e-kufjeve-ju-shkakton-shurdhesi-te-perkohshme/20%Monthly2012-09-12 15:05
https://cio.pcworld.al/teknologjia-survejon-jeten-e-partnerve/20%Monthly2012-09-12 12:10
https://cio.pcworld.al/nderroi-jete-dizajnuesi-i-llaptopit-te-pare/20%Monthly2012-09-12 09:23
https://cio.pcworld.al/ne-estoni-qe-nga-klasa-e-pare-te-mesohet-programimi/20%Monthly2012-09-12 07:05
https://cio.pcworld.al/100-vjetori-i-pavaresise-se-shqiperise-edhe-ne-google/20%Monthly2012-09-11 14:41
https://cio.pcworld.al/gatopardi-robot-i-darpa-me-i-shpejte-se-usain-bolt/20%Monthly2012-09-11 09:50
https://cio.pcworld.al/probleme-me-gjumin-tableti-ose-smartfoni-e-kane-fajin/20%Monthly2012-09-11 07:16
https://cio.pcworld.al/fbi-nxjerr-sistem-njohje-fytyre-me-vlere-1-miliarde-dollare/20%Monthly2012-09-10 16:01
https://cio.pcworld.al/albtelecom-dhe-eagle-mobile-bashkohen-zyrtarisht-ne-nje-kompani-te-vetme/20%Monthly2012-09-10 13:21
https://cio.pcworld.al/shumica-e-amerikaneve-stresohen-nga-kompjuteri/20%Monthly2012-09-10 12:01
https://cio.pcworld.al/ndryshimet-ne-twitter-nervozojne-perdoruesit/20%Monthly2012-09-10 09:45
https://cio.pcworld.al/lirohet-disidenti-kinez-i-identifikuar-nga-yahoo-pas-10-vitesh-burgim/20%Monthly2012-09-10 07:11
https://cio.pcworld.al/nxenesit-dhe-mesuesit-e-gjimnazeve-do-te-pajisen-me-laptope/20%Monthly2012-09-09 10:19
https://cio.pcworld.al/51-e-amerikaneve-besojne-qe-stuhite-ndikojne-ne-teknologjine-cloud/20%Monthly2012-09-09 08:18
https://cio.pcworld.al/prinder-femijet-duan-pajisje-teknologjike-per-rikthimin-ne-shkolle/20%Monthly2012-09-08 11:37
https://cio.pcworld.al/hakeri-vjedh-te-dhena-nga-ueb-faqet-e-policise-britanike/20%Monthly2012-09-08 08:42
https://cio.pcworld.al/intel-po-eksperimenton-ftohjen-me-nafte/20%Monthly2012-09-08 07:04
https://cio.pcworld.al/itu-kundershton-bashkimin-kombetar-te-telefonave/20%Monthly2012-09-07 11:25
https://cio.pcworld.al/nokia-zbulon-lumia-920-kamera-dhe-ekrani-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2012-09-07 07:07
https://cio.pcworld.al/zhvillohet-ne-tirane-forumi-rajonal-i-broadband/20%Monthly2012-09-06 15:06
https://cio.pcworld.al/bashkethemeluesi-i-the-pirate-bay-arrestohet-ne-kamboxhia/20%Monthly2012-09-06 07:06
https://cio.pcworld.al/blerjet-online-dy-kompani-shqiptare-si-paypal/20%Monthly2012-09-05 09:35
https://cio.pcworld.al/sondazh-per-nenat-smartfonet-lehtesojne-stresin-e-rikthimit-te-femijeve-ne-shkolle/20%Monthly2012-09-05 06:58
https://cio.pcworld.al/kete-jave-ne-tirane-zhvillohet-forumi-evropian-i-broadband/20%Monthly2012-09-04 13:00
https://cio.pcworld.al/kompjuteri-ende-luks-per-shqiptaret-e-kane-15-6-e-familjeve/20%Monthly2012-09-03 14:30
https://cio.pcworld.al/15-e-investimeve-te-huaja-ne-telekomunikacione/20%Monthly2012-09-03 06:58
https://cio.pcworld.al/te-ardhurat-ne-sektorin-e-telekomunikacioneve-bien-me-9-4/20%Monthly2012-09-02 10:20
https://cio.pcworld.al/kartat-per-thirrjet-jashte-me-pak-perfitime-per-perdoruesit/20%Monthly2012-09-01 07:20