XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://cio.pcworld.al/sony-shkurton-1000-vende-pune-ne-sektorin-mobile/20%Monthly2012-08-31 11:10
https://cio.pcworld.al/4-8-e-importeve-shqiptare-per-pajisje-it/20%Monthly2012-08-31 07:15
https://cio.pcworld.al/hapet-gara-per-dy-licensat-e-fundit-3g/20%Monthly2012-08-30 15:40
https://cio.pcworld.al/hiqet-rregullimi-albtelecom-do-ti-percaktoje-vete-tarifat/20%Monthly2012-08-30 12:58
https://cio.pcworld.al/obama-kandidati-i-pare-qe-pranon-donacionet-permes-sms-ve/20%Monthly2012-08-30 07:41
https://cio.pcworld.al/sharp-do-te-shkurtoje-2000-vende-pune-ne-japoni/20%Monthly2012-08-29 11:07
https://cio.pcworld.al/vendimi-i-gjyqit-mund-ti-sjelle-me-teper-perfitime-samsung-ut-se-sa-apple/20%Monthly2012-08-27 09:30
https://cio.pcworld.al/aksionet-e-apple-arrijne-cmim-rekord/20%Monthly2012-08-27 06:45
https://cio.pcworld.al/interneti-nje-dekade-me-vone/20%Monthly2012-08-26 08:19
https://cio.pcworld.al/vetem-2-e-njerezve-mund-te-bejne-shume-pune-ne-te-njejten-kohe/20%Monthly2012-08-25 11:41
https://cio.pcworld.al/kodak-gati-per-tu-shitur/20%Monthly2012-08-25 07:32
https://cio.pcworld.al/a-eshte-shume-i-vjeter-kompjuteri-juaj-per-mountain-lion-apo-windows-8/20%Monthly2012-08-24 11:30
https://cio.pcworld.al/planifikoni-dieten-tuaj-me-dy-klikime/20%Monthly2012-08-24 09:34
https://cio.pcworld.al/gjysma-e-adoleshenteve-nuk-jetojne-dot-as-edhe-nje-jave-pa-celular/20%Monthly2012-08-23 13:04
https://cio.pcworld.al/konfiskohen-faqe-ueb-me-aplikacione-per-android/20%Monthly2012-08-23 09:50
https://cio.pcworld.al/barnes-noble-zvogelon-humbjet-per-tremujorin-e-pare-te-2012/20%Monthly2012-08-23 06:34
https://cio.pcworld.al/blerja-e-instagram-it-i-kushton-facebook-ut-735-milione-dollare/20%Monthly2012-08-22 13:36
https://cio.pcworld.al/samsung-investon-4-miliarde-dollare-te-tjera-ne-motorret-e-iphone/20%Monthly2012-08-22 11:01
https://cio.pcworld.al/apple-fiton-me-shume-me-shitjen-e-iphone-sesa-i-gjithe-microsoft-i/20%Monthly2012-08-22 07:10
https://cio.pcworld.al/paguani-me-pak-ne-restorant-nese-nuk-perdorni-celularin/20%Monthly2012-08-21 14:37
https://cio.pcworld.al/punetoret-kineze-protestojne-kunder-largimeve-nga-motorola/20%Monthly2012-08-21 10:51
https://cio.pcworld.al/koha-me-e-mire-per-te-blere-nje-galaxy-tab-2-7-0-eshte-tani/20%Monthly2012-08-21 07:04
https://cio.pcworld.al/acer-vazhdon-te-mbeshtese-windows-rt/20%Monthly2012-08-20 12:03
https://cio.pcworld.al/flossk-mbeshtet-zyrtarisht-deklaraten-e-lirise-ne-internet/20%Monthly2012-08-20 07:05
https://cio.pcworld.al/aksionet-e-facebook-bien-afro-50-ne-3-muaj/20%Monthly2012-08-19 15:35
https://cio.pcworld.al/bashkethemeluesit-e-twitter-it-zbulojne-platformen-e-re-te-publikimit/20%Monthly2012-08-19 08:05
https://cio.pcworld.al/laptopi-i-ri-i-serise-7-te-samsung-ut-do-te-kete-ekran-3d-dhe-ngjyre-e-verdhe/20%Monthly2012-08-18 11:20
https://cio.pcworld.al/ja-se-si-e-gjeten-hajdutin-e-shtepise-se-steve-jobs-it-aplikacionet-e-apple/20%Monthly2012-08-18 07:22
https://cio.pcworld.al/qindra-mije-aksidente-si-rezultat-i-perdorimit-te-celularit-ne-timon-att-fillon-fushaten-e-sensibilizimit/20%Monthly2012-08-17 12:43
https://cio.pcworld.al/apple-kryeson-tregun-e-tableteve-me-70-ne-tremujorin-e-dyte/20%Monthly2012-08-16 07:54
https://cio.pcworld.al/vidhet-shtepia-e-steve-jobs/20%Monthly2012-08-15 13:05
https://cio.pcworld.al/eurocom-deklaron-se-ka-ndertuar-notebook-un-me-te-mire-ne-bote/20%Monthly2012-08-15 11:26
https://cio.pcworld.al/malajzianet-protestojne-kunder-ndryshimit-te-ligjit-te-internetit/20%Monthly2012-08-14 14:07
https://cio.pcworld.al/google-merr-levdata-per-penalizimin-e-faqeve-me-permbajtje-te-paligjshme/20%Monthly2012-08-14 07:44
https://cio.pcworld.al/samsung-zbulon-detajet-e-procesorit-exynos-5-dual-core-soc/20%Monthly2012-08-13 11:11
https://cio.pcworld.al/acer-do-te-leshoje-ne-treg-ultrabookun-aspire-s7-me-prekje-dhe-windows-8/20%Monthly2012-08-13 09:10
https://cio.pcworld.al/ekspertet-e-sigurise-leshojne-aplikacione-falas-per-zbulimin-e-gauss/20%Monthly2012-08-12 09:30
https://cio.pcworld.al/benefite-te-mahnitshme-ne-rast-vdekje-te-nje-punemarresi-ne-kompanine-google/20%Monthly2012-08-12 06:00
https://cio.pcworld.al/shpejtesia-mesatare-e-internetit-rritet-me-25/20%Monthly2012-08-10 10:00
https://cio.pcworld.al/maingear-lanson-laptopin-per-lojera-vybe-15/20%Monthly2012-08-10 07:19
https://cio.pcworld.al/samsung-heton-nese-ka-punonjes-minorene-ne-nje-prej-fabrikave/20%Monthly2012-08-09 14:43
https://cio.pcworld.al/android-me-68-1-te-tregut-ne-tremujorin-e-dyte-te-2012-es/20%Monthly2012-08-09 11:35
https://cio.pcworld.al/me-6-shtator-mbahet-konferenca-e-energjise/20%Monthly2012-08-09 08:16
https://cio.pcworld.al/aoc-nxjerr-ekranin-e-holle-27-incesh-e2752vh/20%Monthly2012-08-08 14:19
https://cio.pcworld.al/3-taktika-te-rendesishme-si-tju-besh-marketing-femrave/20%Monthly2012-08-08 09:37
https://cio.pcworld.al/lenovo-do-te-lansoj-thinkpad-ultrabook-x1-carbon/20%Monthly2012-08-07 16:00
https://cio.pcworld.al/si-ti-dergoni-nje-e-mail-anonim-shefit-tuaj/20%Monthly2012-08-07 13:43
https://cio.pcworld.al/turistet-evropiane-refuzojne-internetin-per-tarifa-me-te-uleta-hotelesh/20%Monthly2012-08-07 09:03
https://cio.pcworld.al/apple-deshiron-ta-blej-kompanine-the-fancy/20%Monthly2012-08-06 14:54
https://cio.pcworld.al/studenti-denohet-per-permiresimin-e-sistemit-te-perzgjedhjes-se-lendeve/20%Monthly2012-08-06 11:10
https://cio.pcworld.al/samsung-do-te-nxjerre-pasardhesin-e-galaxy-note/20%Monthly2012-08-06 08:09
https://cio.pcworld.al/top-7-keshilla-per-te-perfituar-shume-nga-pinterest/20%Monthly2012-08-05 13:31
https://cio.pcworld.al/yves-st-laurent-prezanton-paleten-e-toneve-per-syte-facebook/20%Monthly2012-08-04 14:04
https://cio.pcworld.al/aktoret-vince-vaughn-dhe-owen-wilson-praktikantet-me-te-rinj-te-google/20%Monthly2012-08-04 09:07
https://cio.pcworld.al/intel-u-thote-lamtumire-procesoreve-atom-d2700/20%Monthly2012-08-03 16:13
https://cio.pcworld.al/sharp-planifikon-te-shkurtoj-5000-vende-pune-ne-te-gjithe-boten/20%Monthly2012-08-03 07:58
https://cio.pcworld.al/apple-paditet-nga-universiteti-tajvanez/20%Monthly2012-08-02 07:15
https://cio.pcworld.al/ultrabooku-i-vizio-thyen-traditen/20%Monthly2012-08-01 16:43
https://cio.pcworld.al/3-hapa-per-te-krijuar-nje-mjedis-pune-miqesor-dhe-kreativ/20%Monthly2012-08-01 07:59