XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://cio.pcworld.al/samsung-mund-te-humbas-2-5-miliarde-euro/20%Monthly2012-07-31 12:31
https://cio.pcworld.al/scott-wagner-emertohet-si-ceo-i-godaddy/20%Monthly2012-07-31 10:41
https://cio.pcworld.al/63-e-cicerimave-shkruhen-nga-meshkujt/20%Monthly2012-07-31 09:47
https://cio.pcworld.al/a-varet-apple-nga-iphone/20%Monthly2012-07-31 06:47
https://cio.pcworld.al/shikues-te-lojerave-olimpike-mos-perdorni-shume-twitter-in-dhe-sms-te/20%Monthly2012-07-30 08:10
https://cio.pcworld.al/microsoft-shpreson-se-surface-do-te-shpetoj-tregun-e-kompjutereve/20%Monthly2012-07-29 15:15
https://cio.pcworld.al/reklamat-e-reja-te-apple-zhgenjyese/20%Monthly2012-07-29 13:04
https://cio.pcworld.al/profesionet-me-interesante-te-momentit-ne-fushen-e-ti-se/20%Monthly2012-07-28 08:54
https://cio.pcworld.al/apple-te-bleje-authentec-per-356-milione-dollare/20%Monthly2012-07-27 16:29
https://cio.pcworld.al/galaxy-s3-sjell-fitime-rekord-per-samsung/20%Monthly2012-07-27 13:18
https://cio.pcworld.al/vodafone-germany-paditet-per-ruajtje-te-te-dhenave/20%Monthly2012-07-27 09:52
https://cio.pcworld.al/laptopet-e-serise-g-te-msi-azhurnohen-me-geforce-gtx-680m/20%Monthly2012-07-26 19:32
https://cio.pcworld.al/samsung-kalon-apple-me-52-milione-dergesa-parash-te-smartoneve/20%Monthly2012-07-26 17:25
https://cio.pcworld.al/microsoft-office-2011-edhe-per-os-x-10-8-moutain-lion/20%Monthly2012-07-26 09:57
https://cio.pcworld.al/trusti-raporton-humbje-prej-8-8-milione-eurosh/20%Monthly2012-07-25 19:13
https://cio.pcworld.al/kosova-vend-atraktiv-per-investimet-turke/20%Monthly2012-07-25 19:12
https://cio.pcworld.al/be-ja-partneri-kryesor-tregtar-i-shqiperise/20%Monthly2012-07-25 18:25
https://cio.pcworld.al/siria-zhduket-nga-interneti-per-40-minuta/20%Monthly2012-07-25 17:41
https://cio.pcworld.al/apple-raporton-humbje-per-tremujorin-e-dyte/20%Monthly2012-07-25 11:07
https://cio.pcworld.al/thuajini-lamtumire-dyqaneve-te-cd-ve/20%Monthly2012-07-25 10:02
https://cio.pcworld.al/apple-kerkon-miliarda-dollare-nga-samsung/20%Monthly2012-07-25 08:02
https://cio.pcworld.al/kina-te-forcoj-sektorin-e-ti-se/20%Monthly2012-07-24 20:00
https://cio.pcworld.al/cisco-te-largoje-1300-punetore/20%Monthly2012-07-24 16:49
https://cio.pcworld.al/bleresit-ne-pritje-per-iphone-5-bien-shitjet-e-apple/20%Monthly2012-07-24 15:06
https://cio.pcworld.al/lg-lanson-ekranet-ips7-dhe-mhl/20%Monthly2012-07-24 12:22
https://cio.pcworld.al/google-blen-aplikacionin-sparrow/20%Monthly2012-07-24 11:20
https://cio.pcworld.al/amazon-hape-qender-te-re-zhvillimi-ne-londer/20%Monthly2012-07-24 10:15
https://cio.pcworld.al/microsoft-office-365-drejt-versionit-dhe-cmimit-te-duhur/20%Monthly2012-07-24 09:11
https://cio.pcworld.al/shumica-e-njerezve-nuk-duan-smartfone-te-shtrenjte/20%Monthly2012-07-24 08:00
https://cio.pcworld.al/10-keshilla-si-te-beni-pershtypje-ne-nje-interviste-pune/20%Monthly2012-07-23 20:30
https://cio.pcworld.al/bie-besimi-ndaj-facebook/20%Monthly2012-07-23 19:00
https://cio.pcworld.al/5-deshtimet-me-te-medha-te-teknologjise/20%Monthly2012-07-23 15:28
https://cio.pcworld.al/nuk-do-te-komunikonin-pa-rrjete-sociale/20%Monthly2012-07-22 17:27
https://cio.pcworld.al/microsoft-dhe-google-po-ndjekin-hapat-e-apple/20%Monthly2012-07-22 13:03
https://cio.pcworld.al/3-keshilla-si-te-beheni-menaxher-i-suksesshem/20%Monthly2012-07-22 11:48
https://cio.pcworld.al/ja-se-cfare-ruhet-ne-mediat-sociale/20%Monthly2012-07-21 20:08
https://cio.pcworld.al/se-shpejti-ne-bote-do-te-kete-me-teper-celulare-se-njerez/20%Monthly2012-07-21 18:22
https://cio.pcworld.al/pse-njerezit-po-largohen-nga-facebook/20%Monthly2012-07-21 11:56
https://cio.pcworld.al/edexcel-tani-edhe-ne-kosove/20%Monthly2012-07-21 09:06
https://cio.pcworld.al/youtube-shperblen-kanalet-qe-arrijne-1-milion-abonente/20%Monthly2012-07-21 07:00
https://cio.pcworld.al/suksesi-i-kompanise-kosovare-ne-tregun-gjerman/20%Monthly2012-07-20 14:37
https://cio.pcworld.al/pas-renies-se-shitjeve-vemendja-kthehet-kah-nokia/20%Monthly2012-07-20 13:40
https://cio.pcworld.al/lufte-klanesh-per-internetin-pollo-hedh-ne-gjyq-komisionin-e-prokurimeve/20%Monthly2012-07-20 11:03
https://cio.pcworld.al/pse-deshtoi-yahoo/20%Monthly2012-07-20 06:40
https://cio.pcworld.al/google-i-jep-lamtumiren-marissa-mayer/20%Monthly2012-07-19 13:45
https://cio.pcworld.al/75-e-popullesise-se-botes-perdorin-celulare/20%Monthly2012-07-19 09:54
https://cio.pcworld.al/azhurnimi-i-symantec-shkakton-probleme-ne-windows-xp/20%Monthly2012-07-19 07:03
https://cio.pcworld.al/gpu-z-permireson-perkrahjen-per-21-kartela-grafike/20%Monthly2012-07-18 12:07
https://cio.pcworld.al/ke-heton-ndermarrjen-microsoft/20%Monthly2012-07-18 08:58
https://cio.pcworld.al/bien-cmimet-e-amd-radeon-hd-7970-7950-7870/20%Monthly2012-07-17 17:30
https://cio.pcworld.al/transferi-i-vitit-gruaja-me-e-fuqishme-e-google-kalon-ne-yahoo/20%Monthly2012-07-17 14:30
https://cio.pcworld.al/aksioneret-te-pakenaqur-plus-largon-drejtorin-buchnik/20%Monthly2012-07-17 12:08
https://cio.pcworld.al/microsoft-office-duhet-te-evuloje-qe-te-jete-i-suksesshem/20%Monthly2012-07-17 09:35
https://cio.pcworld.al/digg-nje-mesim-se-si-te-mos-drejtohet-nje-faqe-sociale-me-lajme/20%Monthly2012-07-17 06:47
https://cio.pcworld.al/msi-nderton-ssd-te-bazuara-ne-sandforce/20%Monthly2012-07-16 16:29
https://cio.pcworld.al/mozilla-vendos-per-te-ardhmen-e-thunderbird/20%Monthly2012-07-16 14:14
https://cio.pcworld.al/yahoo-permireson-masat-e-sigurise/20%Monthly2012-07-16 11:40
https://cio.pcworld.al/tv-klan-i-miliardave-nuk-paguan-detyrimet-ndaj-kkrt/20%Monthly2012-07-16 09:32
https://cio.pcworld.al/lansimi-i-trinity-desktop-nga-amd-shtyhet-per-tetor/20%Monthly2012-07-16 06:49
https://cio.pcworld.al/plextor-prezanton-serine-m5s-te-ssd/20%Monthly2012-07-15 12:00
https://cio.pcworld.al/amd-azhurnon-drajveret-catalyst-12-6/20%Monthly2012-07-15 10:30
https://cio.pcworld.al/cmimet-e-hdd-ve-do-i-kthehen-normalitetit-ne-2013/20%Monthly2012-07-15 07:45
https://cio.pcworld.al/amd-u-thote-lamtumire-5-procesoreve-phenom-ii/20%Monthly2012-07-15 06:00
https://cio.pcworld.al/toshiba-lajmeron-hdd-me-kapacitet-me-te-larte/20%Monthly2012-07-14 16:00
https://cio.pcworld.al/dropbox-dyfishon-hapesiren-e-ngarkimit/20%Monthly2012-07-14 11:57
https://cio.pcworld.al/celulari-na-kushton-mesatarisht-57-euro-ne-vit/20%Monthly2012-07-13 11:53
https://cio.pcworld.al/google-leshon-android-4-1-1-jelly-bean/20%Monthly2012-07-13 07:04
https://cio.pcworld.al/oracle-blen-involver/20%Monthly2012-07-12 08:59
https://cio.pcworld.al/gjermanet-ia-kthejne-vizion-plusin-familjes-dulaku/20%Monthly2012-07-11 20:56
https://cio.pcworld.al/krijuesit-e-ultrabookeve-nuk-e-kapin-dot-apple/20%Monthly2012-07-11 11:38
https://cio.pcworld.al/klientet-e-korporatave-nga-rim-kalojne-ne-ios-dhe-android/20%Monthly2012-07-11 06:55
https://cio.pcworld.al/intel-u-kerkon-prodhuesve-te-ultrabookeve-te-adaptojne-paraqitjen-3d/20%Monthly2012-07-10 13:37
https://cio.pcworld.al/evoluimi-i-ti-se-e-bene-kompanine-me-konkurrente/20%Monthly2012-07-09 13:01
https://cio.pcworld.al/75-e-aplikacioneve-te-google-dhe-apple-do-te-punojne-ne-firefox-os/20%Monthly2012-07-09 08:09
https://cio.pcworld.al/pse-microsoft-po-prodhon-tablete-dhe-jo-smartfone/20%Monthly2012-07-07 09:19
https://cio.pcworld.al/plani-i-luftes-apple-vs-microsoft-vs-google/20%Monthly2012-07-06 12:32
https://cio.pcworld.al/kamila-promovon-kosoven-ne-16-shtete-te-botes/20%Monthly2012-07-05 19:16
https://cio.pcworld.al/fluska-e-sapunit-eshte-ekrani-me-i-holle-ne-bote/20%Monthly2012-07-05 14:36
https://cio.pcworld.al/gara-e-microsoftit-per-siguri-nje-model-per-te-ardhmen/20%Monthly2012-07-05 11:52
https://cio.pcworld.al/facebook-premton-se-do-te-rregulloje-defektin-qe-fshiu-kontaktet/20%Monthly2012-07-05 08:15
https://cio.pcworld.al/cooler-master-lanson-serine-silent-pro-m2/20%Monthly2012-07-04 20:05
https://cio.pcworld.al/apple-ndryshon-opsionet-per-siguri-ne-mac/20%Monthly2012-07-04 13:36
https://cio.pcworld.al/vlc-2-0-2-tani-perkrahe-ekranet-retina/20%Monthly2012-07-04 10:15
https://cio.pcworld.al/asus-lanson-tabletin-transformer-pad-infinity/20%Monthly2012-07-04 07:02
https://cio.pcworld.al/10-miliarde-leke-investime-ne-telekomunikacion/20%Monthly2012-07-03 15:38
https://cio.pcworld.al/mbahet-forumi-biznesor-kosove-zvicer/20%Monthly2012-07-03 11:04
https://cio.pcworld.al/be-me-udhezues-te-ri-per-kompjuteriken-cloud/20%Monthly2012-07-03 07:41
https://cio.pcworld.al/google-lanson-analytics-per-celulare/20%Monthly2012-07-02 16:44
https://cio.pcworld.al/cadra-qe-luan-muzike/20%Monthly2012-07-02 13:11
https://cio.pcworld.al/vodafone-albania-dominon-tregun-e-telefonise-celulare/20%Monthly2012-07-02 10:00
https://cio.pcworld.al/kush-mundet-dhe-duhet-ta-bleje-rim-in/20%Monthly2012-07-01 18:20