XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://cio.pcworld.al/google-prezanton-nexus-q/20%Monthly2012-06-30 07:49
https://cio.pcworld.al/google-paraqet-syzet-project-glass/20%Monthly2012-06-29 11:08
https://cio.pcworld.al/perballe-krizes-me-arme-novacioni-kosova-peruron-ick/20%Monthly2012-06-29 07:04
https://cio.pcworld.al/ku-eshte-ie10-per-windows-7/20%Monthly2012-06-28 09:03
https://cio.pcworld.al/cili-do-te-jete-roli-i-cio-ve-me-2020/20%Monthly2012-06-27 21:45
https://cio.pcworld.al/perdorimi-i-internetit-ne-shqiperi-arrin-ne-48-1/20%Monthly2012-06-27 09:57
https://cio.pcworld.al/windows-phone-8-cfare-duhet-te-dijne-perdoruesit-e-windows-phone-7/20%Monthly2012-06-27 06:37
https://cio.pcworld.al/rritet-perdorimi-i-fiksit-operatoret-alternative-i-marrin-tregun-albtelecom-it/20%Monthly2012-06-26 15:35
https://cio.pcworld.al/edhe-plus-detyrohet-te-ule-tarifat-me-shumice/20%Monthly2012-06-26 09:35
https://cio.pcworld.al/spiunazh-industrial-ne-skedaret-e-autocad/20%Monthly2012-06-25 17:10
https://cio.pcworld.al/twitter-u-nderpre-per-nje-ore/20%Monthly2012-06-23 09:14
https://cio.pcworld.al/google-parandalon-zhdukjen-e-3-000-gjuheve/20%Monthly2012-06-23 07:06
https://cio.pcworld.al/shqiptaret-70-mije-numra-celulare-te-bartur/20%Monthly2012-06-22 16:53
https://cio.pcworld.al/google-cdo-dite-gjen-rreth-10000-faqe-te-reja-me-maluere/20%Monthly2012-06-21 18:00
https://cio.pcworld.al/qeveria-shqiptare-harton-planin-kombetar-per-te-rritur-broadband-in/20%Monthly2012-06-21 13:27
https://cio.pcworld.al/sixframes-platforma-online-e-videove/20%Monthly2012-06-21 10:30
https://cio.pcworld.al/shqiperia-me-aplikacion-mobil-per-turizmin/20%Monthly2012-06-21 08:15
https://cio.pcworld.al/ibm-shpejton-qasjen-ne-te-dhena-nga-celularet/20%Monthly2012-06-21 06:37
https://cio.pcworld.al/kodak-padit-apple-per-patentat/20%Monthly2012-06-20 16:55
https://cio.pcworld.al/kriza-ja-si-kane-rene-fitimet-e-kompanive-te-komunikimit/20%Monthly2012-06-20 13:09
https://cio.pcworld.al/operatoret-kineze-shpresojne-te-segmentojne-internetin/20%Monthly2012-06-20 11:50
https://cio.pcworld.al/cmimi-i-lire-mund-te-jete-suksesi-i-tabletit-te-microsoft/20%Monthly2012-06-20 10:10
https://cio.pcworld.al/dell-xps-15-vjen-me-ndryshime-ivy-bridge-gorilla-glass/20%Monthly2012-06-20 09:14
https://cio.pcworld.al/vizio-publikon-all-in-one-pc-ultrabook-duke-filluar-nga-898/20%Monthly2012-06-20 06:43
https://cio.pcworld.al/operatoret-tjere-mund-te-ofrojne-internet-permes-rrjetit-albtelecom/20%Monthly2012-06-19 14:45
https://cio.pcworld.al/vjedhjet-e-fjalekalimeve-te-linkedin-nenvizojne-rrezikun-ne-cloud/20%Monthly2012-06-19 12:19
https://cio.pcworld.al/jetegjatesia-e-baterise-kompensohet-me-cmimin/20%Monthly2012-06-19 11:09
https://cio.pcworld.al/shitet-apple-1-me-cmimin-rekord-374-500/20%Monthly2012-06-19 06:50
https://cio.pcworld.al/edhe-telefonat-mund-te-mesojne-thjesht-me-nje-prekje/20%Monthly2012-06-18 18:21
https://cio.pcworld.al/rriten-kerkesat-e-qeverise-amerikane-per-te-dhenat-e-perdoruesve/20%Monthly2012-06-18 11:44
https://cio.pcworld.al/ipad-te-rrise-pranine-e-vet-ne-treg/20%Monthly2012-06-18 09:47
https://cio.pcworld.al/motorola-solutions-blen-psions/20%Monthly2012-06-18 08:50
https://cio.pcworld.al/a-do-te-kete-iphone-5-opsione-levizese-per-kamere/20%Monthly2012-06-18 07:07
https://cio.pcworld.al/microsoft-vjen-me-lojen-e-pare-ne-anroid/20%Monthly2012-06-17 12:58
https://cio.pcworld.al/duart-e-arta-te-gjysheve-qendisin-startup-weekend-in-e-pare-shqiptar/20%Monthly2012-06-17 10:22
https://cio.pcworld.al/eventi-i-18-qershorit-nga-microsoft-perqendrohet-ne-aparatet-windows-rt/20%Monthly2012-06-17 09:43
https://cio.pcworld.al/microsoft-po-blen-yammer-per-te-rritur-fuqine-e-bizneseve-te-tij/20%Monthly2012-06-16 13:10
https://cio.pcworld.al/drajveret-geforce-302-80-whql-te-gatshem-per-windows-8/20%Monthly2012-06-16 12:10
https://cio.pcworld.al/tabletet-android-mposhtin-ipad-et-ne-biznes-dhe-it/20%Monthly2012-06-16 10:02
https://cio.pcworld.al/linkedin-forcon-sigurine-e-fjalekalimeve/20%Monthly2012-06-16 07:40
https://cio.pcworld.al/microsoft-me-nje-ngjarje-te-fshehte/20%Monthly2012-06-15 13:30
https://cio.pcworld.al/skype-me-ndryshime-te-vogla-por-te-nevojshme/20%Monthly2012-06-15 11:34
https://cio.pcworld.al/fondacioni-hsa-licensa-e-amd-dhe-teknologjia-e-arm/20%Monthly2012-06-15 07:12
https://cio.pcworld.al/tri-gjera-qe-duhet-te-dini-se-si-funksionon-kalendari-i-linkedin/20%Monthly2012-06-14 14:55
https://cio.pcworld.al/a-do-jete-windows-7-nje-xp-i-ri/20%Monthly2012-06-14 13:22
https://cio.pcworld.al/acer-prezanton-iconia-tab-a700/20%Monthly2012-06-14 11:40
https://cio.pcworld.al/microsoft-arrnon-vrimat-ne-windows-dhe-internet-explorer/20%Monthly2012-06-14 08:47
https://cio.pcworld.al/facebook-forcon-lidhjen-me-wordpress/20%Monthly2012-06-14 06:49
https://cio.pcworld.al/macbook-air-shfaqet-me-procesor-te-rinj-dhe-shton-usb-3-0/20%Monthly2012-06-13 11:10
https://cio.pcworld.al/apple-me-macbook-te-ri-dhe-nje-retine-me-te-holle-per-macbook-pro/20%Monthly2012-06-13 07:03
https://cio.pcworld.al/windows-eshte-sistemi-operativ-i-cloud/20%Monthly2012-06-12 14:00
https://cio.pcworld.al/patenta-e-re-ndalon-studentet-te-shkembejne-librat/20%Monthly2012-06-12 12:12
https://cio.pcworld.al/siri-tani-edhe-per-ipad/20%Monthly2012-06-12 11:12
https://cio.pcworld.al/gjeni-dallimet-e-skedareve-pdf-me-diffpdf/20%Monthly2012-06-12 09:41
https://cio.pcworld.al/lenovo-lancon-broadband-in-e-celulareve-pas-kontrate-per-laptopet-thinkpad/20%Monthly2012-06-12 06:30
https://cio.pcworld.al/htc-e-gjen-veten-jashte-windows-8/20%Monthly2012-06-11 17:59
https://cio.pcworld.al/firefox-tani-lexon-pdf-te/20%Monthly2012-06-11 13:20
https://cio.pcworld.al/evga-uv-plus-39-mundeson-shtimin-e-grafikes-1080p-me-usb-3-0/20%Monthly2012-06-11 12:30
https://cio.pcworld.al/sapphire-pergatitet-te-lansoj-radeon-hd-7770/20%Monthly2012-06-11 11:10
https://cio.pcworld.al/top-25-fjalekalimet-dhe-pin-at-me-te-perdorur/20%Monthly2012-06-11 06:00
https://cio.pcworld.al/3000-ueb-faqe-kalojne-ne-ipv6/20%Monthly2012-06-10 15:49
https://cio.pcworld.al/google-chrome-pergatitet-per-windows-8-metro/20%Monthly2012-06-10 13:42
https://cio.pcworld.al/salman-khan-nxit-per-inovacione-te-diplomuarit-e-mit/20%Monthly2012-06-09 11:01
https://cio.pcworld.al/tableti-200-i-acer-mund-te-ndryshoj-fushen-e-lojerave/20%Monthly2012-06-08 15:25
https://cio.pcworld.al/hp-pranon-porosite-per-envy-spectre-xt-ultrabook/20%Monthly2012-06-08 14:23
https://cio.pcworld.al/linkedin-pranon-vjedhjen-e-fjalekalimeve/20%Monthly2012-06-08 10:57
https://cio.pcworld.al/foursquare-leshon-perditesim-madhor/20%Monthly2012-06-08 09:08
https://cio.pcworld.al/splashtop-lanson-nderfaqen-virtuale-windows-8-per-tabletet-android/20%Monthly2012-06-07 14:56
https://cio.pcworld.al/10-shkurtesat-me-te-dobishme-per-perdoruesit-aktive-te-gmail-it/20%Monthly2012-06-07 11:21
https://cio.pcworld.al/patriot-memory-lanson-ep-pro-flash/20%Monthly2012-06-07 09:47
https://cio.pcworld.al/per-here-te-pare-ne-shqiperi-konkursi-i-planit-te-biznesit/20%Monthly2012-06-06 11:09
https://cio.pcworld.al/perdoruesit-te-kenaqur-me-ipadin-e-tyre/20%Monthly2012-06-06 09:53
https://cio.pcworld.al/oracle-blen-collective-intellect/20%Monthly2012-06-06 08:48
https://cio.pcworld.al/facebook-tani-deshiron-te-prodhoj-smartfon/20%Monthly2012-06-05 18:52
https://cio.pcworld.al/trendet-ne-twitter-ndryshojne-shume-shpejt/20%Monthly2012-06-05 18:10
https://cio.pcworld.al/lenovo-synon-ta-kaloj-hp-ne/20%Monthly2012-06-05 15:25
https://cio.pcworld.al/perdoruesit-e-android-me-praktik-se-ata-te-ios/20%Monthly2012-06-05 13:35
https://cio.pcworld.al/projekti-nano-sim-merr-driten-jeshile/20%Monthly2012-06-05 12:18
https://cio.pcworld.al/lenovo-thyen-barrieren-e-llaptopeve-800-dollaresh/20%Monthly2012-06-04 13:49
https://cio.pcworld.al/acer-paraqet-desktopet-e-serise-u/20%Monthly2012-06-04 11:06
https://cio.pcworld.al/facebook-poston-librarine-e-vet-softuerike-ne-c/20%Monthly2012-06-04 09:58
https://cio.pcworld.al/twitter-mbrojtesi-me-i-madh-i-privatesise/20%Monthly2012-06-04 05:50
https://cio.pcworld.al/sprint-fillon-shitjet-e-htc-evo-4g/20%Monthly2012-06-03 19:00
https://cio.pcworld.al/zhvillmi-i-aplikacioneve-android/20%Monthly2012-06-03 16:52
https://cio.pcworld.al/safari-per-celulare-shfletuesi-me-rritjen-me-te-shpejt/20%Monthly2012-06-03 13:44
https://cio.pcworld.al/perdoruesit-e-twitter-jane-shume-aktive/20%Monthly2012-06-03 06:20
https://cio.pcworld.al/shumica-e-kompjuterave-nuk-kane-programe-antivirus/20%Monthly2012-06-02 15:38
https://cio.pcworld.al/defektet-e-facebook-dhe-efektet-e-gjithanshme/20%Monthly2012-06-02 11:24
https://cio.pcworld.al/instagram-per-video-aplikacioni-me-i-popullarizuar-falas-ne-itunes/20%Monthly2012-06-02 08:06
https://cio.pcworld.al/rim-i-duhet-nje-mrekulli/20%Monthly2012-06-01 19:41
https://cio.pcworld.al/smartfoni-i-pare-nga-intel-ne-evrope/20%Monthly2012-06-01 11:35
https://cio.pcworld.al/google-deshiron-domenet-docs-dhe-lol/20%Monthly2012-06-01 10:05
https://cio.pcworld.al/gamereplays-kerkon-ndihme-nga-hakeret/20%Monthly2012-06-01 09:00
https://cio.pcworld.al/microsoft-tani-e-do-linuxin/20%Monthly2012-06-01 06:47